Alex Pereira trening Strickland tydzień

Alex Pereira ściąga posiłki przed walką z Janem Błachowiczem! Poatan będzie trenował z topowym zawodnikiem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 czerwca 2023

Alex Pereira był jednym z gości w programie MMA Hour. Brazylijczyk zdradził z kim będzie sparował przed walką z Janem Błachowiczem. Poatan zaprosił do Connecticut mocnego fightera, z którym w przeszłości dzielił octagon na jednej z gal UFC. O kim mowa?

Alex Pereira zmierzy się z Janem Błachowiczem na gali UFC 291 w Salt Lake City. Brazylijczyk rozpoczął już przygotowania do tego starcia. Były mistrz UFC w kategorii średniej postanowił ściągnąć posiłki do Connecticut.

W klubie w którym trenuje Pereira pojawi się jego były rywal, mocny Amerykanin Sean Strickland, który jest aktualnie notowany na 7. miejscu rankingu kategorii średniej. „Tarzan” także szykuje się do kolejnej walki i zawodnicy najwyraźniej uznali, że dobrze im zrobi seria wspólnych sparingów.

Co Pereira powiedział na temat planów na treningi ze Stricklandem?

„Zamierzam trenować z nim przez tydzień, jest trochę szalony ale to dobry gość. Mówi różne rzeczy na temat ludzi jednak zawsze traktuje mnie z szacunkiem.”

Strickland już pierwszego lipca zmierzy się z Abusupiyanem Magomedovem, zatem wróci do octagonu cztery tygodnie wcześniej niż „Poatan”. Sean jest znany z tego, że daje z siebie wszystko na sparingach i jak sam często mówi woli krwawić na sali treningowej aniżeli w octagonie w trakcie oficjalnej potyczki.

Bez wątpienia treningi Pereiry ze Stricklandem wyjdą obu na dobre, a nam pozostaje trzymać kciuki by obeszło się bez kontuzji, gdyż nie chcielibyśmy by Brazylijczyk musiał wycofać się ze starcia z Polakiem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments