Pereira i Strickland sparingi

Alex Pereira i Sean Strickland rozpoczęli tydzień wspólnych sparingów [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 czerwca 2023

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy was o tym, że Alex Pereira planuje wspólne sparingi z Seanem Stricklandem. Planowane wzmocnienie ekipy sparingowej „Poatana” stało się faktem w tym tygodniu. Alex Pereira i Sean Strickland rozpoczęli serię wspólnych treningów i sparingów!

Alex Pereira zmierzy się z Polakiem Janem Błachowiczem na gali UFC 291 w Salt Lake City. Brazylijczyk wiedział, że przygotowując się do pojedynku z byłym mistrzem kategorii półciężkiej będzie mu potrzebny silny brawler, który potrafi zarówno wymieniać ciosy jak i umęczać w klinczu.

Nie może zatem dziwić fakt, że „Poatan” postanowił poszukać wzmocnień swojego teamu i ściągnął do Connecticut Seana Stricklanda, jednego z czołowych zawodników UFC w kategorii średniej. Warto wspomnieć, że „Tarzan” wróci do octagonu 1 lipca także dla Seana sparingi z Alexem będą zapewne ostatnim etapem ciężkich przygotowań do walki.

Nim przejdziemy do materiału video ze sparingów Pereiry i Stricklanda przypominamy, że w już w nocy z soboty na niedzielę 18 czerwca odbędzie się kolejna gala UFC w Las Vegas. Gdzie oglądać to wydarzenie?

Gdzie oglądać UFC Vegas 75?

Galę UFC Vegas 75: Vettori vs. Cannonier w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 18 czerwca o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 18 czerwca.

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Alex Pereira i Sean Strickland na sparingu!

Poniższy materiał video przedstawia elementy treningu i luźnego sparingu Pereiry ze Stricklandem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments