Alex Pereira Israel Adesanya statystyki

Alex Pereira i Israel Adesanya – porównanie statystyk przed UFC 287

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 kwietnia 2023

W walce wieczoru gali UFC 287 zmierzą się Alex Pereira i Israel Adesanya. Organizacja UFC opublikowała garść statystyk, które przy wsparciu z danymi z innych portali umożliwiają porównanie obu fighterów. Jak zatem bohaterowie main eventu gali w Miami wypadają na „papierze”?

W walce o mistrzostwo UFC w kategorii średniej zmierzą się Alex Pereira (7-1) i Israel Adesanya (23-2) Organizacja UFC opublikowała z tej okazji statystyki prezentujące dotychczasowe dokonania obu zawodników.

Alex Pereira ma na koncie najwięcej nokautów/technicznych nokautów od 2021 spośród wszystkich zawodników kategorii średniej. „Poatan” wyprowadza średnio ponad 5 znaczących ciosów na minutę, a celność uderzeń Brazylijczyka wynosi 59%.

Na grafice prezentującej dokonania Brazylijczyka wspomniano również, że jest to pierwszy zawodnik organizacji GLORY, który wywalczył w niej pasy w dwóch różnych kategoriach wagowych.

Israel Adesanya łącznie zadał już 935 celnych znaczących ciosów, co daje mu trzeci wynik w kategorii średniej w historii organizacji UFC. „The Last Stylebender” zanotował rywalom 12 knockdownów, wygrał 7 walk mistrzowskich oraz zgarnął 7 bonusów po występach w octagonie.

Warto zwrócić uwagę, że Izzy stoczył trzy razy więcej walk w MMA od Alexa, a także na to, że obaj zawodnicy kończą większość wygranych walk nokautami/technicznymi nokautami. „Poatan” przegrał raz przez poddanie natomiast Adesanya nigdy nie został poddany.

Pereira i Adesanya – statystyki na grafikach

Kursy bukmacherskie na UFC 287

Zaskakująco faworytem bukmacherów w walce wieczoru jest Israel Adesanya. Fani Alexa Pereiry nie będą jednak zawiedzeni, gdyż stawiając na wygraną „Poatana” można liczyć na kurs 2.00!

Jeszcze ciekawiej wygląda sytuacja w co-main evencie, gdzie zdecydowanym faworytem jest Gilbert Burns. Kurs na nieprzewidywalnego Jorge Masvidala jest wyjątkowo kuszący, gdyż wynosi aż 4.13!

-> Oglądaj i obstawiaj galę UFC 287

Rejestrując się u legalnego bukmachera eFortuna.pl za samo otwarcie konta zgarniasz 20 zł na dowolny zakład. Wystarczy kliknąć w ten link.

Zostaw ocenę
0
0