Albert Sosnowski vs Remigiusz Gruchała na Clout MMA 2

Albert Sosnowski vs. Remigiusz Gruchała na Clout MMA 2 w Płocku!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 października 2023

Albert Sosnowski podpisał kontrakt z organizacją Clout MMA. „Dragon” zadebiutuje już 28 października na gali Clout MMA 2 w Płocku. Pojedynek Albert Sosnowski vs. Remigiusz Gruchała odbędzie się na zasadach bokserskich w małych rękawicach.

Organizacja Clout MMA kontynuuje zatrudnianie mało oczywistych nazwisk. Tym razem kontrakt podpisał Albert Sosnowski. Były pięściarz do którego „podchody” robiły w przeszłości liczne organizacje MMA zwykle odmawiał. Teraz sztuka zakontraktowania „Dragona” udała się freakowej organizacji Clout.

Albert Sosnowski to niezwykle doświadczony pięściarz, który stoczył aż 60 walk w boksie zawodowym! W czasie długiej kariery mierzył się z największymi tuzami tego sportu. Sosnowski był mistrzem świata WBF, a także pretendentem do pasa WBC, którego jednak nie udało się wywalczyć w boju z Witalijem Kliczko.

Warto zwrócić uwagę na reguły pojedynku. Nie będzie to walka w MMA, a starcie bokserskie w małych rękawicach. Wydawać by się mogło, że Albert Sosnowski nie ryzykuje zatem zbyt wiele wychodząc do bitki z Remigiuszem Gruchałą.

Należy jednak pamiętać o tym, że Remi ma na koncie stoczoną walkę w organizacji GROMDA, zatem twarde pojedynki nie są dla niego niczym nowym. Kto wyjdzie zwycięsko ze starcia Sosnowski vs. Gruchała? Przekonamy się o tym już 28 października w Płocku.

Wszystkie gale organizacji Clout MMA możesz obstawiać u legalnego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj się, odbierz bonus powitalny i skorzystaj z trwającej promocji trzech zakładów bez ryzyka do 600zł! Obstaw Clout MMA tutaj.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments