Adesanya zapowiada skarcenie Strickland na UFC 293! „Jak będzie do mnie gadał, to skończy…”

S
0
Opublikowano: 15 sierpnia 2023

Israel Adesanya w swoim stylu podgrzewa atmosferę przed UFC 293! Nigeryjczyk w najnowszym wideo na swoim kanale zapowiedział, że im więcej słów pada z ust Seana Stricklanda, tym większa kara czeka Amerykanina.

-> Graj i oglądaj UFC na żywo

Odzyskawszy w kwietniu pas wagi średniej UFC Israel Adesanya szybko namaścił swojego kolejnego rywala. Dricus Du Plessis doznał jednak poważnego urazu, co wykluczyło jego szybki powrót do klatki po TKO na Robercie Whittakerze. Karta walk gali UFC 293, która odbędzie się w Sydney nie mogła jednak obyć się bez Nigeryjczyka.

Jego rywalem ogłoszono Seana Stricklanda. Złotousty Amerykanin od dawna zaczepiał słownie „The Last Stylebendera” i jeszcze w ubiegłym roku sam był bliski title shota. Konferencje z udziałem mistrza i reprezentantem klubu Xtreme Coutoure zapowiadają się niezwykle ostro, podobnie zresztą jak potyczka w klatce.

Adesanya jest więcej niż świadom nieokiełznanego trash talku, jaki stosuje Sean Strickland. „Izzy” w najnowszym wideo na swoim kanale YouTube ostrzegł pretendenta, że zostanie skarcony za wszystkie żarty i żarciki.

„Ludzie nie mogą się doczekać konferencji, bo to będzie jego moment. Będzie na świeczniku i będzie mógł błyszczeć. Ale ja też potrafię się odgryźć. Po prostu wybieram kiedy używam ust, a kiedy nie… Jak będzie do mnie gadał, to skończy ze złamaną szczęką. Jak gadasz, to nie skupiasz się na zadaniu do wykonania. Spójrzcie, jak skończył Paulo Costa.”

„Nawet jeśli będzie to pełne 5 rund totalnej dominacji i pokazania na nim, czym jest MMA, będę zadowolony. Ale niczego takiego nie widzę… Znokautuję go. To pewne jak 1+1=2.”

UFC 293: Adesanya vs Strickland – Kursy bukmacherskie

Walkę Adesanya vs Strickland o pas wagi średniej UFC obejrzycie całkowicie za darmo w Fortuna TV. Wystarczy, że założycie konto u bukmachera eFortuna.pl i obstawicie dowolny kupon.

Na nowych graczy czeka wspaniała oferta powitalna. Po rejestracji na konto dodane zostanie darmowe 20 zł, a kolejnych 10 zł za free wpadnie do pierwszego depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

-> Odbierz bonusy i oglądaj UFC za darmo

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments