Adesanya wściekł się na Du Plessisa! „Nikogo innego nie chcę. Wk*wił mnie”

S
0
Opublikowano: 27 kwietnia 2023

Mistrz kategorii średniej UFC bardzo liczy na to, że w zbliżającym się eliminatorze to Dricus Du Plessis skończy z ręką w górze. Afrykaner bardzo zalazł za skórę Nigeryjczykowi, o czym ten dał znać w kolejnym wywiadzie.

Przed kilkoma dniami Dana White ogłosił wiele pojedynków, do których dojdzie w najbliższych miesiącach. Jednym z nich była walka Whittaker vs Du Plessis, która odbędzie się na UFC 290. Wygrany tego starcia spotka się z Israelem Adesanyą o tytuł mistrza kategorii średniej.

„Stillknocks” w ostatnim czasie często zaczepiał „The Last Stylebendera” na tle pochodzenia. „Izzy” urodził się w Nigerii, ale w wieku 10 lat przeprowadził się z rodziną do Nowej Zelandii. Dricus podkreślał, że to on jest prawdziwym reprezentantem Czarnego Lądu.

Słowa te mocno uderzyły w Adesanyę. Champion kategorii do 185. funtów ujawnił na swoim kanale YouTube, że odezwał się do UFC w celu zorganizowania zestawienia z Du Plessisem! Nigeryjczyk nie ukrywa, że to właśnie Afrykanerowi będzie kibicować w lipcowym eliminatorze.

„Dam mu p***doloną lekcję w oktagonie i z historii. To, co teraz robi, to tworzenie podziałów. Nigdy nie kwestionowałem go jako Afrykańczyka, no bo tak – urodziłeś się tam, urodziłeś się w Południowej Afryce. Nigdy tego nie podważałem. Ale kim jest k**wa ten białas by mówić, kim ja do ch*ja jestem? Kim jest k**wa Kmaru [Usman], kim jest k**wa Ngannou? Jakby, czy ty jesteś głupi? Jako produkt kolonizacji próbujesz mi powiedzieć, kim do k**wy jestem.”

„Możesz wyciągnąć kogoś z Afryki, ale nigdy nie wyciągniesz Afryki z niego. Nigdy go nie dyskredytowałem na tym polu. OK, jesteś, fajnie. Chcesz się bić? Spoko. Ale to, że p***dolony białas mówi mi, kim jestem, to mnie wkurzyło i dlatego to on będzie moim następnym rywalem. Nikogo innego nie chcę. Ten tu mnie wku*wił.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments