Adesanya czekał na to 6 lat! Odegrał się na synu Pereiry: „Zniszczyłem gwiazdkę 2023”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 11 kwietnia 2023

Za nami gala UFC 287, podczas której Israel Adesanya zrewanżował się nie tylko Alexowi Pereirze, ale także jego synowi.

Main evencie wydarzenia doszło do hitowego rewanżu. Po raz drugi w MMA Adesanya zmierzył się z „Poatanem” i tym razem udało mu się znokautować Brazylijczyka. Zaraz po ciężkim KO wykorzystał okazję, by odegrać się na synu przeciwnika.

Adesanya odegrał się na synu Pereiry

Mistrz UFC w wadze średniej nie zapomniał o tym, co zrobił syn „Poatana” w 2017 roku. Kiedy Brazylijczyk znokautował Adesanyę w drugim starciu na zasadach kickboxingu, na ring wszedł jego syn, stuknął się butelką w głowę i padł na deski, udając że został znokautowany.

Teraz Nigeryjczyk zachował się podobnie. Po znokautowaniu Pereiry szybko w tłumie znalazł jego syna zalanego łzami, wskazał na niego i rzucił się na matę. Po wszystkim w trakcie konferencji tak skomentował całą sytuację:

– Kiedy pierwszy raz mnie znokautował w Brazylii, jego syn wszedł na ring i padł martwy obok mnie. Pomyślałem: „Ty mały gno*ku. Zleję cię, jeśli twój ojciec nie robi tego”. Spojrzałem na jego syna, wskazałem na niego: „Hej, hej, hej!”. Tylko żeby mu przypomnieć.

Na tym nie zakończył 33-latek. Dzień po gali zamieścił na swoich social mediach nagranie z tego, co wydarzyło się po walce i skomentował – Zniszczyłem gwiazdkę 2023.

Zostaw ocenę
0
0