ACA

ACB 88: Silva vs. Camozzi, Barnatt vs. Celiński

Pinterest LinkedIn Tumblr

ACB 88 – poznaliśmy pierwsze szczegóły karty walk. Organizacja ACB ogłosiła dwa elektryzujące starcia, które uświetnią galę w australijskim Brisbane. 16 czerwca w klatce rosyjskiej federacji zmierzą się Thiago Silva i Chris Camozzi oraz Luke Barnatt i Karol Celiński.

35-letni Brazylijczyk od momentu przejścia do ACB walczy w kratkę. Po wygranej przychodzi porażka, a aktualnie Silva po czterech walkach ma wyrównany bilans dwóch zwycięstw i dwóch porażek. Kilka lat młodszy Camozzi przegrał trzy ostatnie pojedynki, a po dziewiętnastu walkach dla organizacji UFC przyszedł dla niego czas na nowe wyzwania.

W co-main evencie Luke Barnatt podejmie Karola Celińskiego. Bigslow podobnie jak Silva również zanotował w klatce rosyjskiej organizacji bilans 2-2 przeplatając zwycięstwa z porażkami. W ostatnim występie zaprezentował się jednak solidnie i Polaka czeka ciężka przeprawa. Trzy kolejne wygrane nad Parobcem, Magalhaesem i Futinem pozwoliły „Cebuli” na ustabilizowanie pozycji w ACB. Jeśli reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn wygra walkę z wysokim Anglikiem to z pewnością przybliży się znacznie do walki o pas mistrzowski.

Gala ACB 88 zapowiada się niezwykle ciekawie, a o kolejnych zestawieniach dodanych do rozpiski będziemy informować na bieżąco.

Comments are closed.