ACA 109: Ruszyła sprzedaż PPV – aktualna karta walk

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 sierpnia 2020

ACA 109 – ruszyła sprzedaż PPV.

Karta walk w komplecie

Gala ACA 109 odbędzie się 20 sierpnia w Łodzi i będzie pierwszą studyjną galą organizacji w Polsce. Po długiej przerwie do klatki powrócą Daniel Omielańczuk, Piotr Strus, Rafał Haratyk, Karol Celiński i Łukasz Kopera. W klatce ACA zadebiutują Kamil Oniszczuk i Adam Pałasz. W sumie podczas czwartkowego wieczoru do obejrzenia będzie aż mocnych 10 zestawień w formule MMA. Ruszyła właśnie sprzedaż PPV.

Mocni zawodnicy, piorunujące ciosy, świetne nokauty i efektowne skończenia. Organizacja ACA w świecie sportów walki kojarzona jest jednoznacznie jako najmocniejsza liga MMA. Podczas pierwszej studyjnej gali w Polsce  zobaczymy m.in. pojedynek w wadze ciężkiej Daniela Omielańczuka z Litwinem, Tomasem Pakutinskasem. W walce wieczoru polsko-polskie starcie Piotra Strusa z Rafałem Haratykiem. Podczas ACA 109 po raz pierwszy do klatki rosyjskiej organizacji wejdą Kamil Oniszczuk i Adam Pałasz. Obaj Polacy nie odnotowali jeszcze żadnej porażki w zawodowej karierze, ale przed nimi niełatwe starcie z solidnymi rywalami z zagranicy. Jednym z bardziej ekscytujących starć będzie też trylogia Celiński – Barnatt.

 Na gali ACA 109 do obejrzenia będzie 10 pojedynków w formule MMA. Mamy bardzo mocną kartę walk, która gwarantuje świetne walki z udziałem polskich i zagranicznych fighterów. Myślę, że to najlepszy sposób na spędzenie czwartkowego wieczorumówi Baysangur Edelbiev, przedstawiciel organizacji ACA.

Na ACA 109 nie zabraknie ciekawych zagranicznych zestawień. Goran Reljic, znany zawodnik mieszanych sztuk walki z Chorwacji, zmierzy się z  weteranem rosyjskiej organizacji Nikola Dipchikovem. W Łodzi rękawice skrzyżują też dwaj doświadczeni zawodnicy z Niemiec Lom-Ali Eskijew i Oemer Cankardesler.

Jak zakupić PPV?

Transmisja ACA 109 startuje 20 sierpnia, w czwartek, o godz. 19:00. Galę ACA 109 w Łodzi poprowadzi Krzysztof Skrzypek, a transmisję będzie można oglądać na żywo z polskim komentarzem. Cena PPV wynosi 25 zł, a dostęp można wykupić tutaj: www.aca-mma.tv

KARTA WALK ACA 109

Piotr Strus (15-5) vs Rafał Haratyk (12-3)

Daniel Omielańczuk (23-9) vs Tomas Pakutinskas (19-12)

Goran Reljic (19-8) vs Nikola Dipchikov (18-7)

Karol Celiński (17-9) vs Luke Barnatt (15-8)

Łukasz Kopera (9-3) vs Aurel Pirtea (20-11)

Lom-Ali Eskijew (16-5) vs Oemer Cankardesler (11-5)

Kamil Oniszczuk (7-0) vs Mindaugas Verzbickas (14-7)

Adam Pałasz (4-0) vs Dmitry Poberezhets (24-5)

Levan Makashvili (16-3) vs Roman Dik (8-3)

Viteczlav Rajnoch (8-3) vs Christian Draxler (11-6)

Przypominamy również nasze wywiady z uczestnikami gali:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments