Home / NEWSY / Założyliśmy profil na Patronite. Zostań patronem myMMA.pl
Patronite myMMA

Założyliśmy profil na Patronite. Zostań patronem myMMA.pl

Założyliśmy profil na Patronite. Zostań patronem myMMA.pl!

W marcu 2011 roku założyłem portal myMMA.pl, którego głównym zadaniem było promowanie MMA, dyscypliny sportowej stosunkowo „nowej” dla polskiego społeczeństwa. W ciągu minionych lat skład redakcji zmieniał się, jednak stale tworzyliśmy dla Was relacje z polskich gal, opisywaliśmy najważniejsze wydarzenia na świecie, a także zjeździliśmy z kamerą całą Polskę wzdłuż i wszerz, aby nagrywać wywiady z zawodnikami, trenerami, managerami, promotorami i organizatorami gal MMA.

W minionym roku zintensyfikowaliśmy nasze działania znacznie zwiększając ilość treści pisanych i materiałów video. Uruchomiliśmy nowy cykl „Trybuna Ludu” dzięki, któremu fani mogą wejść w interakcję ze swoimi idolami. Każdy może teraz zadać interesujące pytanie i liczyć na to, że jego ulubieniec na nie odpowie.

W 2019 roku chcielibyśmy podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej jednak nie uda się nam to bez Waszego wsparcia. Od dłuższego czasu działamy w trójkę i każdy z nas zajmuje się odmiennymi aspektami jednak wspólnymi siłami staramy się stale rozwijać i dążyć do doskonałości. Wierzymy, że tak jak w piłce nożnej publiczność jest określana mianem dwunastego zawodnika tak w MMA dzięki waszym dotacjom uda się nam wznieść na wyżyny i zamiast trzyrundowych starć zaoferujemy wam pełne, pięciorundowe mistrzowskie pojedynki wypełniając Wasz wolny czas regularnymi materiałami video, podcastami czy dedykowanymi artykułami.

Zapraszamy na nasz profil w serwisie Patronite:
https://patronite.pl/mymma

Zobacz także

MMA Gala Bielsko

TVP Sport przeprowadzi transmisję z gali Celtic Gladiator. Przemysław Saleta jednym z komentatorów

Stacja TVP Sport wykonała kolejny ruch w celu przyciągnięcia do siebie kolejnych fanów MMA. Już …