Home / KSW / Wolański: „Nie chcę przysłowiowych „ogórków”. Zawsze dostaję przeciwników z wyższej półki i często to ja byłem underdogiem”

Wolański: „Nie chcę przysłowiowych „ogórków”. Zawsze dostaję przeciwników z wyższej półki i często to ja byłem underdogiem”

Daniel Torres będzie rywalem Filipa Wolańskiego na gali KSW 44 w Trójmieście! W rozmowie z Polsatem Sport zawodnik z Krakowa wypowiedział się na temat swojego przeciwnika.

„Raz już miałem przyjemność walczyć z człowiekiem z Brazylii. Cechuje ich waleczność, przez trzy rundy do przodu. On się lubi bić, ale ja też lubię wymiany. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się skończyć walkę przed czasem. Wysoko stawiam sobie poprzeczkę i nie chcę przysłowiowych „ogórków”. Zawsze dostaję przeciwników z wyższej półki i często to ja byłem underdogiem”

Wolański Torres

Wolański w klatce KSW wystąpi po raz czwarty, zwyciężał trzykrotnie. Jak na razie ma na koncie tylko jedną porażkę z byłym mistrzem oraz pretendentem do pasa wagi lekkiej federacji KSW – Marcinem Wrzoskiem

Zobacz także

Vitor Belfort

Vitor Belfort: „W 2019 wracam do gry”

Vitor Belfort, jeden z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych zawodników MMA na świecie zapowiedział swój powrót …