Home / NEWSY / Wojna słów na linii Covington – Bisping. Anglik powróci z emerytury?
covington

Wojna słów na linii Covington – Bisping. Anglik powróci z emerytury?

Wojna słów na linii Covington – Bisping. Anglik powróci z emerytury? Wraz z erą Conora McGregora nastały „nowe” czasy. Nic obecnie nie buduje walk w social mediach lepiej niż czyni to odpowiedni trash talk. Po gali UFC 225 podczas studia FS1 doszło do intensywnej wymiany zdań między Colbym Covingtonem, a Michaelem Bispingiem. Trzeba przyznać, że ewentualny pojedynek obu zawodników byłby niezwykle interesujący.

Covington:

„Do wszystkich moich hejterów w studiu. Doceniam to jednak jakich wymówek będziecie szukać teraz by obronić RDA? Powiecie, że to zawodnik kategorii lekkiej, że ważył zbyt dużo przez co stracił swe atuty? Wiem, że będziecie szukać wymówek. Nikt nigdy nie zalegitymizuje moich osiągnięć, nikt nie uzna ich za prawdziwe. Hej Bisping coś mówiłeś, że twój trener Jason Parillo to dobry coach?”

Bisping:

„Nikt nie będzie szukał wymówek Colby, dałeś dobrą walkę. Dlaczego przyjmujesz taką defensywną postawę wobec nas? Czemu zachowujesz się jak dureń? Wiem, że dopiero stoczyłeś walkę i może to do ciebie nie docierać jednak przed momentem cię pochwaliliśmy. Zebrałeś kilka ciosów w głowę i chyba nie doszedłeś jeszcze do siebie. Skończ gadać głupoty. Jeśli ochłoniesz, otworzysz oczy i nastawisz uszu to dotrze do ciebie, że cię skomplementowaliśmy.”

Covington:

„Mam skończyć pieprzyć? czy to nie jest to w czym ty jesteś najlepszy? Wszystko co robi Michael Bisping to gadanie i tylko gadanie. Dlaczego nie wrócisz do octagonu chłopcze? Wróć z emerytury Bisping, a ja wyślę cię na nią na dobre.”

Bisping:

„Gratulacje spisałeś się świetnie, dam ci jedną małą radę od wieloletniego pro. Bądź bardziej stonowany, odetchnij, zrzuć ten ciężar ze swoich barków.”

 

 

Zobacz także

Roberto Satoshi MMA

Rizin ogłasza eliminatory do Grand Prix kategorii lekkiej!

Dość niespodziewanie organizacja Rizin zaanonsowała start Grand Prix kategorii lekkiej. Turniej ruszy 12 października jednak …