UFC w Polsce jesienią w Łodzi - myMMA.pl
Home / Archiwum / UFC w Polsce jesienią w Łodzi

UFC w Polsce jesienią w Łodzi

UFCPOLSKA2

Gary Cook, który jest wiceprezydentem UFC, potwierdził wczoraj na konferencji prasowej po gali UFC Fight Night 30 w Manchesterze, że w przyszłym roku Ultimate Fighting Championship na pewno zawita do Polski.  Impreza w Polsce należała będzie do cyklu Fight Night.

Dokładnego terminu co prawda Cook nie podał, ale wiadome jest, że będzie to jesień 2014 roku – wrzesień lub październik. Jako halę wybrano centralną Polskę – Łódź i Atlas Arenę, o czym informowaliśmy już tutaj.

Oprócz Polski odbędą się również gale w Londynie, Berlinie, Malmoe, Istambule i Dublinie.

Aktualnie trójka Polaków posiada kontrakty z UFC – są to Piotr Hallmann, Daniel Omielańczuk i Krzysztof Jotko. Należy też pamiętać, że wciąż jest także Kanadyjczyk polskiego pochodzenia – Krzysztof Soszyński, ale od dłuższego czasu zmaga się on z kontuzjami i jego powrót do klatki stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Oficjalne ogłoszenie gali w Polsce może oznaczać kolejne wzmocnienia amerykańskiej organizacji.

profesionalne strony internetowe dla firm

O Bartosz Sobczak

Bartosz Sobczak
«MMA journalist/editor/scout «Big fan of fantasy: books & tv series «Cycling and football supporter «Known more as werewolf ;)

Zobacz także

Claudia Gadelha BR

Claudia Gadelha prezentuje formę na nowych zdjęciach

Claudia Gadelha opublikowała na swoim koncie na facebooku dwa nowe zdjęcia, w których prezentuje aktualną …