Home / NEWSY / UFC Moskwa: Jan Błachowicz poddał Nikitę Krylova w drugiej rundzie!
Błachowicz Krylov

UFC Moskwa: Jan Błachowicz poddał Nikitę Krylova w drugiej rundzie!

w co-main evencie gali UFC w Moskwie na przeciw siebie stanęli Jan Błachowicz i Nikita Krylov. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej (-93 kg).

Pierwsza runda była bardzo wyrównana, a zawodnicy spędzili ją niemal całą w parterze. Pierwszą część przeważał Krylov, który miał dominującą pozycję jednak Jan Błachowicz próbował wyciągnąć poddanie z pleców, później sytuacja się odwróciła i to Polak walczył z góry natomiast Ukrainiec bronił się starając się unikać mocnych ciosów z góry zawodnika Berkut WCA Figh Team. Ciężko punktować tą rundę, gdyż to Krylov zanotował udane obalenie jednak to Polak był aktywniejszym w parterze.

Bardzo udany początek drugiej odsłony w wykonaniu Błachowicza, najpierw uniknął próby poddania ze strony Krylova a następnie zdobył boczną pozycję i wyprowadzał ciosy z góry, a także kontrolował przebieg pojedynku uniemożliwiając Nikicie ucieczkę. Niesamowite! Błachowicz świetnie obszedł pozycję i sprytnie przetoczył rywala zapinając duszenie trójkątne rękoma.

Zobacz także

Mańkowski FAME MMA

Borys Mańkowski TV: Znam cię z Fame! O co tu chodzi!? – video

Borys Mańkowski opowiada, że ktoś skojarzył go z obecnością na gali FAME MMA, a nie …