Home / NEWSY / Tony Ferguson porwał syna, wymienił zamki w drzwiach i twierdził, że ktoś wszył mu chip komputerowy w nogę
Tony Ferguson

Tony Ferguson porwał syna, wymienił zamki w drzwiach i twierdził, że ktoś wszył mu chip komputerowy w nogę

Jakiś czas temu Dana White zapytany przez jednego z fanów o to dlaczego Tony Ferguson nie walczy z Maxem Hollowayem odpowiedział, że powodem są problemy osobiste, z którymi aktualnie zmaga się zawodnik.

Więcej światła na całą sprawę rzuciła Cristina Ferguson, żona zawodnika która wniosła o sądowy zakaz zbliżania się męża do niej i ich syna. Powodem miało być notoryczne agresywne zachowanie zawodnika wobec rodziny. Policjanci odwiedzali dom Fergusonów kilkukrotnie, a czarę goryczy przelała ich druga wizyta pod koniec lutego kiedy to sześć radiowozów udało się pod dom w Santa Ana by odebrać syna, którego Ferguson porwał z domu rodziców żony, a następnie wymienił zamki w drzwiach tak by żona nie mogła zobaczyć się z dzieckiem. Jedna z kobiet obecnych na miejscu zdarzenia twierdziła, że Ferguson nie spał od trzech dni i demolował wnętrze domu. Zawodnik miał wściekać się bo wierzył, że ktoś wszył mu w nogę chip komputerowy.

Co ciekawe kilka dni wcześniej Ferguson miał rzekomo odprawiać egzorcyzmy i polewać żonę wodą święconą, gdyż ta od dłuższego czasu unikała kontaktu z nim i spędzała czas w La Mirada, dzielnicy zamieszkiwanej przez jej rodziców.

Zobacz także

Damian Jonak

Pięściarska edycja Projektu Wojownik w Gliwicach

Pięściarska edycja Projektu Wojownik w Gliwicach Po raz pierwszy zajęcia edukacyjno-sportowe dla weteranów pod nazwą …