Home / KSW / Tomasz Oświeciński vs. Erko Jun, twarzą w twarz – Video
Erko Jun

Tomasz Oświeciński vs. Erko Jun, twarzą w twarz – Video

Po niesłychanie emocjonującym i udanym debiucie na KSW 41, Tomasz Oświeciński (1-0, 1 KO) stanie przed jeszcze trudniejszym wyzwaniem 9 czerwca na KSW 44. W gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE naprzeciw Polaka stanie supergwiazda, urodzony w Bośni 27-latek Erko Jun (0-0). – Poinformowała dzisiaj federacja KSW.

Zawodnicy podczas gali we Wrocławiu mieli okazje stanąć ze sobą twarzą w twarz, to wydarzenie możecie zobaczyć w poniższym linku:

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-04-14/ksw-44-oswiecinski-poznal-rywala-jego-liczby-robia-wrazenie/?ref=dyscyplina

Kim jest Erko Jun?:

Jeden najpopularniejszych trenerów personalnych i kulturystów na Starym Kontynencie na KSW 44 wejdzie do klatki po raz pierwszy w życiu. Erko Jun trenuje na co dzień z mistrzem KSW w wadze półśredniej, Roberto Soldiciem, i od dawna miał zamiar spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie. Gwiazdę zza Odry łączy z „Robocopem” nie tylko wspólna mata, ale również pochodzenie. Obaj urodzili się w Bośni, z której uciekli z rodziną w celu poszukiwania lepszego życia. Zawodnik UFD Gym zaczął przygodę ze sportem od trenowania tae kwon do, boksu tajskiego i kickboxingu, by później skupić się na sportach siłowych. Jun przygotowuje się do swojego debiutu w KSW od kilku miesięcy w najlepszym niemieckim gymie MMA.

Zobacz także

Strus vs Savov

Strus vs. Savov na ACA 96 w Łodzi! Dziś rusza sprzedaż biletów

Strus vs. Savov na ACA 96 w Łodzi! Rusza sprzedaż biletów na galę ACA 96 …