Home / NEWSY / Szymon Kołecki w KSW? „Według mnie droga Szymona jest rozsądna, ale już trochę za długa. Boję się, że to się przepali. To czas, żeby zaczął się mierzyć z poważnymi rywalami”
Szymon Kołecki Babilon MMA

Szymon Kołecki w KSW? „Według mnie droga Szymona jest rozsądna, ale już trochę za długa. Boję się, że to się przepali. To czas, żeby zaczął się mierzyć z poważnymi rywalami”

Szymon Kołecki (6-0, 6 KO) podczas gali Babilon MMA 4 w Ełku znokautował w 45 sekund Ivo Cuka (12-11, 6 KO, 6 SUB). To już szóste zwycięstwo Kołeckiego. W swoich występach odprawił: Dariusza Kaźmierczuka, Wojciecha Balejkę, Łukasza Łysoniewskiego, Michała Orkowskiego i Łukasza Borowskiego i Ivo Cuka. Żaden z pojedynków nie wyszedł poza pierwszą rundę.

Coraz głośniej mówi się o jego ewentualnym angażu w KSW, co na ten temat sądzi Maciej Kawulski? jeden z włodarzy tej federacji.

„Nas ten zawodnik bardzo interesuje. To jest postać, która ma wszystko to, czego federacja KSW szuka, czyli bardzo solidny background, dużą popularność, umiejętność elektryzowania publiczności. Bardzo szybko rozwija swoje umiejętności. Według mnie droga Szymona jest rozsądna, ale już trochę za długa. Boję się, że to się przepali. To czas, żeby zaczął się mierzyć z poważnymi rywalami „

A wy co o tym myślicie? Chcielibyście zobaczyć Kołeckiego w KSW?

 

Zobacz także

Babilon MMA

Babilon Fight Night 1 – oficjalny trailer gali

Już za 11 dni w Arenie Pruszków odbędzie się mieszana gala MMA i boksu zawodowego …