Home / KSW / Szostak: „Kibice są zniesmaczeni freak fightami i jestem w stanie to zrozumieć, bo sam nie jestem ich zwolennikiem”

Szostak: „Kibice są zniesmaczeni freak fightami i jestem w stanie to zrozumieć, bo sam nie jestem ich zwolennikiem”

Już 6 października podczas gali w Londynie zadebiutuje jeden z najbardziej popularnych w Polsce trenerów personalnych, Akop Szostak (3-2, 2 KO). W rozmowie z Polsatem Sport podopieczny Daniela Omielańczuka wypowiedział się na temat swojego debiutu.

„Kibice są zniesmaczeni freak fightami i jestem w stanie to zrozumieć, bo sam nie jestem ich zwolennikiem. Wolę oglądać zdecydowanie bardziej sportowe zestawienia. Jestem postrzegany w tych kategoriach, bo wywodzę się z innego sportu. Nie jestem typowym zawodnikiem MMA. Długo trenowałem kulturystykę. Zawodowe walki mam raptem od trzech lat, to dosyć krótko. Nie będę się odnosił do słów ludzi, tylko pokażę, że moja walka nie będzie freak fightem, a ja MMA traktuję poważnie. Nie biję się dla kasy, ani popularności, bo na to nie narzekam. Biję się, bo lubię. Chcę się sprawdzać sportowo. MMA to piękny, bardzo ciężki i czasem brutalny sport. To jego urok. Chciałbym, żeby kibice oglądając tę walkę byli zadowoleni, bo bijemy się nie tylko dla siebie, ale też dla nich

Całą rozmowę możecie zobaczyć TUTAJ

Zobacz także

Jorge Gonzalez

ACA 92 – organizacja przyznała sporo bonusów pieniężnych

Po gali ACA 92 w Warszawie organizacja rozdała bonusy w wysokości 10 000 $ za …