Home / FEN / Stoisko FEN na FIWE!
Oktagon FEN 17

Stoisko FEN na FIWE!

Informacja prasowa:

Już w sobotę i niedzielę 9 i 10 września w XXI EXPO w Warszawie odbędą się targi FIWE, czyli największe w Polsce targi fitness. Podczas imprezy rozstawione będzie również stoisko federacji Fight Exclusive Night, w którym na wszystkich kibiców czekało będzie wiele atrakcji.

W sobotę o godzinie 14:00 odbędzie się trening medialny, podczas którego wystąpią czołowi zawodnicy federacji. W akcji zobaczymy Różę Gumienną, Radosława Paczulskiego, Arkadiusza Wrzoska, Bartłomieja Brzezińskiego, Andrzeja Grzebyka, Kamila Łebkowskiego i Pawła Trybały. W niedzielnej konferencji prasowej, która rozpocznie się od 12:00 wezmą udział Róża Gumienna, Arkadiusz Wrzosek, Bartłomiej Brzeziński, Paweł Trybała i Andrzej Grzebyk.

Każdy z zawodników będzie do dyspozycji dziennikarzy, w oba dni odbędą się konkursy z nagrodami. Podczas imprezy zostaną podane kolejne zestawienia w karcie walk na FEN 19 „Bitwa Wrocław”, która odbędzie się 14 października.

Zobacz także

Michael Chandler MMA

Michael Chandler vs. Goiti Yamauchi na gali Bellator 192

Starcie na szczycie dywizji lekkiej Bellatora zobaczymy podczas pierwszej przyszłorocznej gali tej organizacji. Dwukrotny mistrz …