Home / NEWSY / Różal odpowiedział na krytykę Grzegorza Sobieszka
Różalski Le Banner bilety

Różal odpowiedział na krytykę Grzegorza Sobieszka

Marcin Różalski odpowiedział na słowa Grzegorza Sobieszka zamieszczone przez tego drugiego na portalu społecznościowym facebook. „Różal” ukrócił wszelkie „domysły” i „spekulacje”.

Posłuchaj cymbale, ty na mój szacunek nie zasługujesz na pewno. Zawodnicy, o których wspomniałeś w momencie.gdy była wojna byli dziećmi i Oni uciekli z Rodzinami przed wojna, a nie sp…..i Sami jako dojrzali, albo dorośli faceci, zostawiając Swoich bliskich. Nie porównuj Ludzi,którzy przyjechali do innego kraju, zaakceptowali zasady kraju, który ofiarował Im pomoc, a Oni to szanują, do zwykłych pasożytów, którzy przyjeżdżają niszczyć, gwałcić, żyć z zasiłków często większych, niż mają Ludzie po całym życiu emerytury. Muhamad Ali nie pojechał do Wietnamu bo myślał logicznie, że jest to wojna koncernów i bogaczy, a nie ma nic wspólnego z demokracją Ameryki. Poza tym historia pokazuje, że po 2 wojnie wszystkie konflikty były sterowane przez Stany, a ona 2 wojnie maczali palce. Tylko stany tworzą bazy wojskowe na całym świecie i szczują jednych na drugich. Wiec rozpędź się i pi…..j barana w ścianę bo ci nie wyszło, a jak interesuje cie opinia Zawodników na temat nachodzców (nie uchodźców) i ich zachowania,to ciekaw jestem Ich zadania. Nie wycieraj sobie swojej średniej mordy moim nazwiskiem, mam komu robić l……e, więc smasnego.

Posłuchaj cymbale,ty na mój szacunek nie zasługujesz na pewno.Zawodnicy,o których wspomniałeś w momencie.gdy była wojna…

Gepostet von Marcin Różal Różalski am Mittwoch, 16. Januar 2019


Zobacz także

Haba vs Watanabe

Justyna Haba przegrała z Kaną Watanabe po decyzji sędziów – video

Justyna Haba i Kana Watanabe zmierzyły się dziś na gali Rizin 15 w Yokohamie. Faworytką …