Home / Archiwum / Rory MacDonald wypada z UFC 158, Condit vs. Hendricks

Rory MacDonald wypada z UFC 158, Condit vs. Hendricks

rory

Oczekiwany rewanż MacDonald vs. Condit niestety nie dojdzie do skutku. Kanadyjczyk doznał bowiem kontuzji pleców oraz szyi na jednym z ostatnich treningów i był zmuszony wycofać się z udziału w gali UFC 158. Ze źródeł zbliżonych do organizatora wynika, że w miejsce MacDonalda zajmie Johny Hendricks [14-1]. Lex Mahoon manager MacDonalda poinformował, że przerwa w treningach potrwa conajmniej trzy tygodnie, a obecnie Rory bardzo cierpi i ma bardzo ograniczoną możliwość poruszania głową. Miejmy nadzieję, że cała sytuacja nie posiada drugiego dna i nie chodzi tutaj o nieobecności Nicka Diaza na umówionych terminach kręcenia odcinków Primetime.

W miejsce Johnego Hendricksa [14-1] w starciu z Jakem Ellenbergerem [28-6] wystąpi zawodnik powracający do UFC po półtora roku tułaczki w Strikeforce – Nate Marquardt [32-11]. Karta znowu jest pełna i miejmy nadzieję, że w niezmienionej formie dotrwa do gali.

Zobacz także

Marcin Najman wyzwał na pojedynek Łukasza Jurkowskiego – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 24 Extra zgodnie z zapowiedzią w klatce organizacji Mirosława Oknińskiego pojawił się Marcin Najman. Zawodnik próbujący swych sił w różnych dyscyplinach postanowił wyzwać na pojedynek Łukasza Jurkowskiego! Nie wiemy czy "Juras" przyjmie wyzwanie jednak organizatorzy powinni uważać i raczej unikać przekazywania mikrofonu Najmanowi, który do ulubieńców publiczności nie należy, a zarazem wygłaszane przez niego tezy choć są szczere to do najmądrzejszych nie należą. Poniżej materiał video z całego "zajścia".