Home / KSW / Roberto Soldic: ,,Dricus prowokował mnie przez dłuższy czas” – Video
Roberto Soldić KSW

Roberto Soldic: ,,Dricus prowokował mnie przez dłuższy czas” – Video

Roberto Soldic w rozmowie z Polsatem Sport m.in. wypowiedział się na temat walki z Borysem Mańkowskim oraz odniósł się do swojego przyszłego pojedynku, który stoczy podczas gali KSW 43.

Jak zawodnik z Chorwacji wspomina swój debiut w oktagonie federacji KSW?

,,Od wejścia do klatki wiedziałem, że ta walka pójdzie po mojej myśli, a sam przebieg pojedynku tylko to potwierdził. Szanuję Borysa, ale moja dominacja nie podlegała żadnej wątpliwości. Mogę być jeszcze lepszy i będę mistrzem przez długi czas”

Tuż po zwycięskim pojedynku, świeżo upieczony mistrz federacji KSW ruszył w stronę swojego przyszłego rywala Dircusa Du Plesissa. Co skłoniło go do takiej decyzji?

,,Dricus prowokował mnie przez dłuższy czas i przed walką z Mańkowskim zerkał na mnie podejrzanie w hotelu. Widziałem, gdzie znajduje się na trybunach i po wygranej wiedziałem od razu co mam zrobić. Pokazałem, że nie mam przed nim żadnych obaw i wszyscy to widzieli. (…) Nie mogę doczekać się kolejnej walki i chcę po raz kolejny pokazać się z dobrej strony. Obrona pasa jest ważniejsza niż zdobycie tytułu i zrobię wszystko, aby wszystko potoczyło się mojej myśli.”

Całą rozmowę możecie obejrzeć w poniższym linku:

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-02-14/soldic-przed-ksw-43-du-plessis-juz-raz-uciekl-teraz-sie-nie-uda/?ref=dyscyplina

Zobacz także

LFA 57

LFA 57 – skrót gali

Legacy Fighting Alliance 57 – skrót gali, która odbyła się w miniony weekend w 1STBANK …