Home / KSW / Pudzian: Jeszcze kilka lat temu nie byłem na tyle gotowy by móc zmierzyć się z Karolem – Video
Mariusz Pudzianowski

Pudzian: Jeszcze kilka lat temu nie byłem na tyle gotowy by móc zmierzyć się z Karolem – Video

Mariusz Pudzianowski w krótkim wywiadzie dla Polsatu Sport wypowiedział się na temat swojego potencjalnego pojedynku z Karolem Bedeorfem, i o wyzwaniu, które mu rzucił:

Kiedy będziemy mogli zobaczyć popularnego ”Pudziana” w klatce KSW?,,Kilka dni temu rzuciłem Karolowi wyzwanie, jeżeli je przyjmie to zobaczycie mnie prawdopodobnie w czerwcu.” Jak wszyscy dobrze wiemy, były mistrz kategorii ciężkiej federacji KSW ostatecznie przyjął wyzwanie, rzucone przez Pudzianowskiego. Co skłoniło byłego strongmana do takiej decyzji? Wszystko musi mieć czas i miejsce, jeszcze kilka lat temu nie byłem na tyle gotowym zawodnikiem i na tyle ogarniętym żeby zmierzyć się z Karolem. Karolowi nic nie można ujmować, co by nie było kilka lat był mistrzem KSW. Jest dobrym zawodnikiem i nie można go lekceważyć, dojrzałem do tego, żeby powiedzieć Karolowi chodź wejdź do klatki zmierzymy się.”

Co sądzi o swoich szansach? Czy będzie przygotowany na trzy pełne rundy?,,Ja już w MMA mam prawie tyle samo walk co Karol, rekord mamy podobny i mierzyliśmy się z prawie tymi samymi przeciwnikami. MMA jest nieprzewidywalne, w wadze ciężkiej rzadko zdarzają się 3 rundy, skoro ja będę zmęczony to znaczy, że mój przeciwnik też będzie zmęczony.” – zakończył Mariusz Pudzianowski.

Cały wywiad możecie zobaczyć w poniższym linku:

http://www.polsatsport.pl/film/pudzianowski-o-bedorfie-mamy-podobne-rekordy-walczylismy-z-podobnymi-rywalami_6637035/?ref=aside_wideo_dyscyplina

Zobacz także

Kelvin Gastelum

Adesanya vs. Gastelum o tymczasowe mistrzostwo na UFC 236

Brett Okamoto, dziennikarz stacji ESPN poinformował, że Israel Adesanya i Kelvin Gastelum powalczą o tymczasowy …