Home / KSW / Powstanie druga część filmu „Underdog”
Underdog wynik oglądalności

Powstanie druga część filmu „Underdog”

Na oficjalnym profilu organizacji KSW na facebooku pojawił się dziś wpis dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że powstanie druga część filmu „Underdog”. W sieci pojawiło się także oficjalne oświadczenie producenta.

Po tak świetnych wynikach i znakomitym przyjęciu fanów, nie mogło być inaczej… powstanie druga część Underdog – Film! 👊 — Gezeigte Produkte: KSW 47 – Bilety.

Gepostet von KSW am Freitag, 1. Februar 2019

Oświadczenie producenta:

W związku z pojawiającymi się spekulacjami prasowymi, a także domysłami widzów dotyczącymi drugiej części filmu UNDERDOG, z dużą satysfakcją informujemy, że podjęliśmy decyzję o przystąpieniu do prac przy kontynuacji tak dobrze przyjętej pierwszej części opowieści o losach Borysa Kosy Kosińskiego.

Od dnia premiery 11 stycznia 2019 roku nasz film obejrzało już prawie 800 tysięcy widzów. Jest to najlepszy wynik filmu o tematyce sportowej w Polsce.

Potwierdziły się nasze przypuszczenia, że polski widz od dawna czekał na taki film. Ogromnie się cieszymy, że film zachwycił również kobiecą widownię, bo to opowieść o życiu, relacjach i miłości, a także zwycięstwie nad własnymi słabościami.
Wielu widzów zwróciło uwagę na otwarte zakończenie pierwszej części UNDERDOGA upatrując w nim zapowiedzi kontynuacji. Dziś możemy potwierdzić, że mieli rację. Od początku prac nad koncepcją scenariusza, zakładaliśmy kontynuację losów bohaterów naszego filmu.

Bardzo pozytywne recenzje, a także świetne przyjęcie przez widzów – 94% pozytywnych ocen (źródło: Google) tylko utwierdziły nas w tym zamierzeniu.

Co do przebiegu i szczegółów drugiej części UNDERDOGa na razie nie chcemy zdradzać za wiele.  Możemy obiecać, że druga część UNDERDOGA przyniesie równie wiele emocji, co pierwsza. Zobaczymy w niej dalsze losy bohaterów, których widzowie już pokochali, czyli Kosy (Eryk Lubos) oraz Dany’ego (Mamed Khalidov), a także nowych, którzy (w co głęboko wierzymy) równie mocno rozpalą wyobraźnię widzów.

Wszystkim, którzy już widzieli UNDERDOGa dziękujemy za zaufanie i ciepłe recenzje, pozostałych serdecznie zapraszamy do kin.

Zobacz także

M-1 Challenge 104

M-1 Challenge 104: Lezhnev vs. Abdibait Uulu

Teaser walki Andrey Lezhnev vs. Busurmankul Abdibait Uulu. Pojedynek odbędzie się na gali M-1 Challenge …