Home / KSW / Popek: „Myślę, że parter i stójkę mam na dobrym poziomie, tylko technicznie muszę się podciągnąć. Skupiam się na wydolności.”
Popek MMA KSW

Popek: „Myślę, że parter i stójkę mam na dobrym poziomie, tylko technicznie muszę się podciągnąć. Skupiam się na wydolności.”

Już 6 października największa organizacja MMA w Europie wraca do Londynu. W The SSE Arena, Wembley odbędzie się KSW 45: The Return to Wembley. W klatce KSW zobaczymy m.in. Damiana Janikowskiego, Michała Materle, Scotta Askhama czy debiutującego w tej federacji – Akopa Szostaka.

                                         Podobny obraz

W Londynie zobaczymy również popularnego „Popka” który w rozmowie z Polsatem Sport przyznał, że tym razem liczy na pojedynek z czysto sportowym rywalem.

„Trenuję częściej niż wcześniej. Chcę się lepiej przygotować, nie tak jak ostatnio, kiedy zabrakło mi powietrza. Treningi mam podwojone, wszystko staram się robić jak należy. Bardzo mi zależy na mojej wydolności. Mam nadzieję, że padnę w trzeciej rundzie, a nie drugiej. Myślę, że parter i stójkę mam na dobrym poziomie, tylko technicznie muszę się podciągnąć. Skupiam się na wydolności. Jeśli ona będzie, to będę dobrze się bił. Tego mi brakuje i ubolewam nad tym. (…) Mam nadzieje, że tym razem moim przeciwnikiem będzie czysto sportowy rywal.”

Popek swoją ostatnią walkę stoczył podczas gali KSW 41 w katowickim Spodku, gdzie w drugiej rundzie został pokonany przez – Tomasza Oświecińskiego.

Zobacz także

De Fries Narkun

Phil de Fries vs. Tomasz Narkun – walka wieczoru KSW 47!

Mistrz wagi półciężkiej KSW oraz pierwszy zawodnik, który pokonał w KSW legendarnego Mameda Khalidova, Tomasz …