Home / KSW / Piotr Strus: ,,Rozstanie z Oświecińskim wynikało z pewnego rodzaju jakichś tam historii Tomka.”

Piotr Strus: ,,Rozstanie z Oświecińskim wynikało z pewnego rodzaju jakichś tam historii Tomka.”

Piotr Strus w rozmowie z portalem FightSport.pl wyjaśnił rzekomy konflikt z Arturem Szpilką oraz wytłumaczył czemu nie jest już trenerem Tomasza Oświecińskiego.

Od gali KSW 41 upłynęło już trochę czasu, lecz chyba każdy pamięta, to co stało się po zakończeniu walki ”Stracha” z ”Popkiem”. Jak ten incydent na chłodno widzi były trener Oświecińskiego – Piotr Strus?

,, My z Arturem od razu po KSW sobie wyjaśniliśmy, że to nie jest między nami jakiś konflikt. Artur ma jakieś niewyjaśnione sprawy z Tomkiem Oświecińskim ja powiedziałem, że się w to nie mieszam. Wtedy gdy doszło do incydentu, Artur wszedł do oktagonu i w pewien sposób zaatakował team, w którym ja też byłem. Tak więc normalne było to, że gdzieś stanąłem w obronie. Ale z Arturem naprawdę dogadujemy się, wyjaśniliśmy sobie wszystkie kwestie. Ani ja nie chciałem uderzyć Artura ani Artur mnie. Dzisiaj razem trenujemy, razem sobie pomagamy i jest bardzo miło i przyjemnie.

Popularny ”Strachu” do następnej walki będzie przygotowywać się w innym klubie, jaki był powód zakończenia współpracy Piotra Strusa z Oświecińskim?

,,Rozstanie z Oświecińskim wynikało z pewnego rodzaju jakichś tam historii Tomka. Ja gdzieś przez ten okres co Tomka trenowałem sam mu to powiedziałem – stary ja nie widziałem jaka była twoja pozycja dogadaliśmy się, podpisaliśmy kontrakt wyszły te rzeczy później w trakcie. – Też zostałem postawiony przed jakimś faktem dokonanym tak więc ciężko mi było potem, nie mogłem zerwać kontraktu z Tomkiem i go nie przygotować. Tak więc teraz jeżeli chodzi o naszą współpracę podjęliśmy wspólnie tę decyzje (…) teraz Tomek trenuje w innym klubie, życzę mu powodzenia mam nadzieję, że się dobrze przygotuje do następnej walki”

Zobacz także

Kelvin Gastelum

Adesanya vs. Gastelum o tymczasowe mistrzostwo na UFC 236

Brett Okamoto, dziennikarz stacji ESPN poinformował, że Israel Adesanya i Kelvin Gastelum powalczą o tymczasowy …