Home / FEN / Paweł Jóźwiak: ,,Przykre to jest, że zawodnik, który został wypromowany przez organizację tak się zachowuję”
SONY DSC

Paweł Jóźwiak: ,,Przykre to jest, że zawodnik, który został wypromowany przez organizację tak się zachowuję”

Paweł Jóźwiak szef federacji Fight Exclusive Night skomentował odejście z jego organizacji Róży Gumiennej oraz Pawła Biszczka:

,, Róża straciła pas, przegrała walkę z końcem 2017 roku skończył jej się kontrakt, wybrała inną drogę rozwoju swojej kariery no i tyle. Wiem, że trochę była obrażona na organizację o dogrywkę ale musi uszanować, że była w tej dogrywce gorsza, przegrała i tyle. W całym lamencie Róży nie słyszałem ani słowa o tym, że chce rewanżu, wydaję mi się, że sportowiec jak przegrywa to głównie powinien szukać rewanżu a nie mieć pretensji do organizatorów czemu była dogrywka i tak dalej. Co do Pawła Biszczaka tak różowo nie było, nie zachował się fair wobec organizacji, ale nie chciałbym się przed mediami nad nim pastwić, krytykować itd. Przykre to jest, że zawodnik, który został wypromowany przez organizację tak się zachowuję. Ale niestety takie jest życie.”

Zobacz także

Kelvin Gastelum

Adesanya vs. Gastelum o tymczasowe mistrzostwo na UFC 236

Brett Okamoto, dziennikarz stacji ESPN poinformował, że Israel Adesanya i Kelvin Gastelum powalczą o tymczasowy …