Home / Archiwum / ONE FC 12 – Kayoom kontuzjowany, nie będzie walki o pas

ONE FC 12 – Kayoom kontuzjowany, nie będzie walki o pas

Adam Kayoom

Pretendent do pasa ONE FC, Adam Kayoom (4-1), doznał kontuzji żebra i nie zawalczy na gali ONE FC 12. Nowym rywalem mistrza, Nobutatsu Suzukiego (10-1-2) będzie Vitor Pinto (7-0). Stawką pojedynku nie będzie pas, jak pierwotnie planowano.

Pochodzący z Portugalii Pinto swoje walki toczył w Brazylii i Portugalii. Próżno jednak szukać znanych nazwisk w jego rozpisce.

Gala ONE FC 12 odbędzie się już 15 listopada w Stadium Putra w Malezji. Za cenę 9,99 dolarów galę będzie można wykupić w systemie iPPV.

Zobacz także

Marcin Najman wyzwał na pojedynek Łukasza Jurkowskiego – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 24 Extra zgodnie z zapowiedzią w klatce organizacji Mirosława Oknińskiego pojawił się Marcin Najman. Zawodnik próbujący swych sił w różnych dyscyplinach postanowił wyzwać na pojedynek Łukasza Jurkowskiego! Nie wiemy czy "Juras" przyjmie wyzwanie jednak organizatorzy powinni uważać i raczej unikać przekazywania mikrofonu Najmanowi, który do ulubieńców publiczności nie należy, a zarazem wygłaszane przez niego tezy choć są szczere to do najmądrzejszych nie należą. Poniżej materiał video z całego "zajścia".