Home / NEWSY / OCTAGON NO MERCY: JURASSIC FIGHTS II – 5 stycznia w Zawierciu
No Mercy 5 stycznia

OCTAGON NO MERCY: JURASSIC FIGHTS II – 5 stycznia w Zawierciu

W pierwszy weekend nowego roku w samym sercu jury krakowsko częstochowskiej odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w tym rejonie – OCTAGON NO MERCY: JURASSIC FIGHTS II. Już 5 stycznia jurajscy zawodnicy zmierzą się z zawodnikami z całej Polski, a także z reprezentantami takich krajów jak Egipt, Ukraina czy Słowacja. Gala odbędzie się na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu, gdzie stoczonych zostanie 13 realnych walk w pełnowymiarowej klatce. Będzie to już 6 edycja gali, która po raz drugi odbędzie się w Zawierciu. Toczone walki opierać się będą na zasadach MMA oraz K1, a ich przebieg komentować będzie Artur ,, KORNIK ” Sowiński. Będzie to pierwsza zawodowa gala sportów walki w Naszym kraju, którą w Zawierciu obejrzy ponad półtora tysięczna publiczność. Za poprawność przebiegu wydarzenia będzie odpowiadać szereg wyspecjalizowanych firm, które na co dzień zapewniają oprawę akustyczną , a także multimedialną podczas największych gal sportów walki w Polsce. Retransmisję całego wydarzenia przeprowadzi Fight Box – czołowy kanał telewizyjny zajmujący się tematyką sportów walki, który swój materiał transmituje do 56 krajów na całym świecie. Dodatkową dawkę napięcia miejscowej publiczności dostarczy egzotyczny pojedynek w wadze ciężkiej o Pas Międzynarodowego Mistrza Polski w K1 pomiędzy reprezentantem Polski, który skrzyżuje rękawice z reprezentantem z Egiptu. Pojedynek ten odbędzie się pod patronatem jednej z największych organizacji kickboxingu na świecie do których z całym przekonaniem można zaliczyć organizację WKN. Serdecznie zapraszamy do Zawiercia by 5 stycznia podziwiać zmagania młodych utalentowanych zawodników.


Walki amatorskie:
MMA 84kg: Maksymilian Kowalski (Animmals Zawiercie) vs Kacper Lipiński (MMA Sparta Jaworzno)
K1 69kg Hubert Marcisz (Kick-boxing Małpka Zawiercie) vs Michał Borowski (Elitarni Oborniki Śląskie)
K1 71kg: Sebastian Girek (Kick-boxing Małpka Zawiercie) vs Marcin Bielak (Herakles Fight Club Kłodzko)

Walki półzawodowe (semi pro)
MMA 70kg: Michal Kwiatkowski vs Samuel Lehocky (LCC Trecin-Słowacja) MMA 73kg: Dawid Duda (Animmals Zawiercie) vs Jakub Porębny (Karim Przeworsk)Walki zawodowe (pro)
K1 67kg: Dawid Łazarczyk( KSW Ofensywa) vs Damian Filiński (Herakles Fight Club Kłodzko)
K1 72kg: Dominik Błoch (KSW Ofensywa) vs Adam Kowalczyk (Octagon Tychy)
MMA 77kg: Kamil Miniakowski (Animmals Zawiercie) vs Marcin Zardzewialy (Karim Przeworsk)
K1 105kg: Miłosz Wodecki (KS Warriors Koziegłowy) vs Kamil Maj (Kickboxing Puławy)
MMA 87kg: Jarosław Lech (KSW Ofensywa) vs Przemysław Wełnicki (Gracie Barra Spartan Team Chorzow)
MMA 70kg: Przemysław Fajer (Yakiba Team) vs Łukasz Mielczarski Częstochowa
MMA 66kg: Konrad Dratwa (KSW Ofensywa) vs Daniil Kazakov (Fight Zone – Ukraina)
Walka o Pas: Międzynarodowe Mistrzostwo Polski Organizacji WKN K1 +91kg: Mirosław Sieńko (Fight Club Rzeszów – Polska) vs Ayman Hassanin (Gym Ayman Judo – Egipt)

Zobacz także

MMA Piwnica

MMA Piwnica #46 – LIVE: I’m not suprised motherfuckers! Start o 21:00

46 odcinek MMA Piwnicy live od godziny 21:00. Zapraszamy do oglądania.