Home / WYWIADY / Norman Parke, Salahdine Parnasse i Roberto Soldić po gali KSW 43 – video + tłumaczenie

Norman Parke, Salahdine Parnasse i Roberto Soldić po gali KSW 43 – video + tłumaczenie

Zapraszamy do odsłuchania wywiadów z bohaterami gali KSW 43. Norman Parke i Salahdine Parnasse w świetnym stylu wygrali swoje walki. Roberto Soldić niestety przegrał swój pojedynek i stracił pas mistrzowski dywizji półśredniej (-77 kg).

Najciekawsze wypowiedzi Normana Parke’a:

„Szanuję Łukasza to zawodnik, który jest na scenie bardzo długo, reprezentuje starą szkołę. W dodatku to zawodnik judo, tak jak ja więc sam ten fakt sprawił, że obaj mieliśmy do siebie respekt. Kibice w Polsce myśleli, że ja jestem gościem, który tylko gada, robi trash talk i medialną otoczkę. To nie jest tak, w walce z Gamrotem tak było, tak po prostu wyszło, ale ogółem nie jestem taką osobą.

Czułem się bardzo mocny dwa razy po kopnięciach miałem szansę na skończenie tej walki jednak Łukasz łamaną angielszczyzną powiedział mi, że nie odpuści, że się nie podda. Pomyślałem, że to twardy gość jednak mimo tego czułem się silny nawet będąc w jego gardzie. Szukałem sobie miejsca, żeby uderzać łokciami i wyprowadzać dobre ciosy ground and pound.

Wypełniłem swój kontrakt i jestem gotów do podjęcia kolejnych wyzwań, a także do renegocjowania warunków umowy. Nie ogłoszono jeszcze mojego starcia w czerwcu jednak coś jest na rzeczy, to raczej będzie walka na Wyspach. Słyszałem, że KSW wraca do Londynu i chętnie zawalczę na tej gali. Moim zdaniem teraz nadszedł czas na walkę z Grzegorzem Szulakowskim. Szuli to dobry rywal, z którym chcę skrzyżować rękawice.”

 

Najciekawsze wypowiedzi Salahdine’a Parnasse:

„Każdy przeciwnik jest ciężki do przejścia, moim zadaniem jest wygranie każdej kolejnej walki. Mam nadzieję, że zawalczę o pas jednak to KSW o tym zdecyduje. Jak tylko dostanę taką propozycję to z pewnością ją przyjmę. W Polsce czuje się bardzo dobrze, cieszę się że walczę dla KSW. Mam kontrakt z tą organizacją i czekam na kolejne walki.”

 

Najciekawsze wypowiedzi Roberto Soldicia:

„Cóż chciałem wygrać tą walkę zbyt szybko popełniłem błąd i zapłaciłem za to porażką przez nokaut. Zdarza się to MMA, sam nadziałem się na jego cios. Myślę, że zrobię sobie tydzień, dwa tygodnie odpoczynku i wrócę na salę mocno trenować, tak jak zwykle. On był dziś lepszy, jest teraz mistrzem. Zobaczymy co wydarzy się w przyszłości, jestem gotowy do tego by podjąć walkę z każdym. Wszystko przebiegało perfekcyjnie, byłem w świetnej formie, wczoraj po zbijaniu wagi czułem się źle jednak nie zrzucam na to winy za porażkę. Po prostu popełniłem błąd podczas walki.”

Zobacz także

Norman Parke KSW

Norman Parke po KSW 47: „Borys chciał mnie znokautować, lecz ja to przetrwałem i parłem w przód”

Norman Parke po wygranej nad Borysem Mańkowskim na KSW 47: „Borys chciał mnie znokautować, lecz …