Home / Archiwum / Niko Puhakka powalczy o pas M-1, Damian Stasiak także w karcie walk M-1 Challenge 37

Niko Puhakka powalczy o pas M-1, Damian Stasiak także w karcie walk M-1 Challenge 37

m-1-global

Niko Puhakka [27-12] wreszcie znalazł należne mu miejsce w dużej organizacji. Fin powraca w szeregi organizacji M-1, dla której stoczył niegdyś sześć walk [4-2]. Przedstawiany na oficjalnej stronie M-1 jako zwycięzca turnieju KSW 33-letni zawodnik z Espoon Kehahait w powrocie otrzyma szansę walki o pas mistrzowski dywizji lekkiej. Puhakka zastąpi kontuzjowanego Mairbeka Taisumova i stanie w szranki z obecnie panującym mistrzem Musą Khamanaevem [12-3].
Wcześniej informowaliśmy o udziale w tej gali Marcina Tybury tymczasem organizatorzy przygotowali dla nas kolejny miły akcent. Czarny pas karate i brązowy pas bjj Damian Stasiak [3-0] zadebiutuje w barwach Rosyjskiej federacji w pojedynku z Magomedem Magomedovem [5-2].

Zobacz także

Marcin Najman wyzwał na pojedynek Łukasza Jurkowskiego – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 24 Extra zgodnie z zapowiedzią w klatce organizacji Mirosława Oknińskiego pojawił się Marcin Najman. Zawodnik próbujący swych sił w różnych dyscyplinach postanowił wyzwać na pojedynek Łukasza Jurkowskiego! Nie wiemy czy "Juras" przyjmie wyzwanie jednak organizatorzy powinni uważać i raczej unikać przekazywania mikrofonu Najmanowi, który do ulubieńców publiczności nie należy, a zarazem wygłaszane przez niego tezy choć są szczere to do najmądrzejszych nie należą. Poniżej materiał video z całego "zajścia".