Home / Archiwum / Nie Reed, a Kozmer przeciwnikiem Sowińskiego na Celtic Gladiator VI

Nie Reed, a Kozmer przeciwnikiem Sowińskiego na Celtic Gladiator VI

Artur Sowiński

Kolejną zmianą w rozpisce Celtic Gladiator VI: Day of War jest brak kolegi klubowego Murcha – Paula Reeda [20-10-1]. Znany z występów w KSW Szkot zostanie zastąpiony w walce z Arturem Sowińskim [12-7, 4 w rankingu PL myMMA] przez Czecha Michala Kozmera [5-2].

Popularny „Kornik” wystąpił już na CG V, kiedy to werdykt z jego walki przeciwko Artemovi Lobovi został zmieniony na no-contest. W swojej ostatniej walce Artur przegrał rewanż z Maciejem Jewtuszką, a stawką walki był pas mistrzowski największej polskiej organizacji.

Kozmer stoczył w swojej karierze 7 walk, wygrywając 5. Czech walczył też już w Polsce, bowiem swoją ostatnią walkę stoczył na niedawnej gali MMA Challengers 8 w Katowickim Spodku, gdzie przegrał przez poddanie z Mariuszem Radziszewskim, a tamta walka odbyła się w limicie półśrednim.

Walka Sowiński vs. Kozmer odbędzie się w limicie catchweight do 73kg.

Aktualna rozpiska Celtic Gladiator TUTAJ.

Zobacz także

Marcin Najman wyzwał na pojedynek Łukasza Jurkowskiego – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 24 Extra zgodnie z zapowiedzią w klatce organizacji Mirosława Oknińskiego pojawił się Marcin Najman. Zawodnik próbujący swych sił w różnych dyscyplinach postanowił wyzwać na pojedynek Łukasza Jurkowskiego! Nie wiemy czy "Juras" przyjmie wyzwanie jednak organizatorzy powinni uważać i raczej unikać przekazywania mikrofonu Najmanowi, który do ulubieńców publiczności nie należy, a zarazem wygłaszane przez niego tezy choć są szczere to do najmądrzejszych nie należą. Poniżej materiał video z całego "zajścia".