Home / Archiwum / Nie przegap! – odc. 2
Tydzień temu inaugurowaliśmy nową serię, która została po części spadkobierczynią "Co się dzieje". Dziś na dobre się rozkręcamy, ruszając z drugim odcinkiem "Nie Przegap". W tej serii będziemy zapowiadać polskie gale, walki Polaków poza granicami naszego kraju oraz starcia znanych z polskich gal zawodników. Zaczynamy!

Nie przegap! – odc. 2

nie przegap

Tydzień temu inaugurowaliśmy nową serię, która została po części spadkobierczynią „Co się dzieje”. Dziś na dobre się rozkręcamy, ruszając z drugim odcinkiem „Nie Przegap”. W tej serii będziemy zapowiadać polskie gale, walki Polaków poza granicami naszego kraju oraz starcia znanych z polskich gal zawodników. Zaczynamy!

W najbliższą sobotę w mieście Saggart pod Dublinem z szóstym eventem powróci polska organizacja w Irlandii – Celtic Gladiator. Na gali tej zobaczymy dwa starcia wagi mistrzowskiej. W walce wieczoru, nr 2 wagi lekkiej w PolscePiotr Hallmann [11-1] zmierzy się z doświadczonym Chorwatem Ivicą Trusckiem [20-14]. W gwoli przypomnienia będzie to starcie dwóch mistrzów WFC, Hallmann jest czempionem w kategorii do 70kg, natomiast Truscek wagę wyżej. W sobotę jeden z nich dopisze do dorobku pas Cage Warriors w wadze lekkiej.
W innej walce wagi mistrzowskiej perspektywiczny Mateusz Teodorczuk [9-2]nr 6 wagi półśredniej w Polsce – będzie bronił pasa w dywizji półśredniej przeciwko doświadczonemu Rossowi Pointonowi [6-16]. Dla kolegi klubowego Artura Sowińskiego będzie to pierwsza walka od listopadowego zwycięstwa punktowego – po świetnym pojedynku – nad Adrianem Zielińskim. Anglik ma za sobą krótki epizod w UFC oraz po kilka walk na Cage Rage i Cage Warriors FC i pomimo bardzo niekorzystnej serii sześciu porażek z rzędu, będzie dla młodego Polaka ciężkim wyzwaniem.
W trzeciej walce na zasadach zawodowych niedawny pretendent do pasa KSW – Artur Sowiński [12-7, 1NC] spróbuje szybko uporać się z – zastępującym Paula Reeda – młodym Czechem Michalem Kozmerem [5-2].
Więcej na temat gali w naszej codziennej porcji niusów w ramach „Tygodnia z Celtic Gladiator VI”.
Nasza strona będzie publikować również wyniki z gali na żywo, a po gali udostępnimy materiały wideo!

Celtic Gladiator 6

Dla przypomnienia: w najbliższą sobotę w Poznaniu odbędzie się też kolejna – szósta już – odsłona Night of Champions. O gali tej pisałem w zeszłym tygodniu TUTAJ.

Zobacz także

Gratka dla fanów MMA w Wielkiej Brytanii, grono Polaków walczy na CSFC w Doncaster!

Niesamowitą gratkę dla Polaków mieszkających w Anglii przygotowali organizatorzy gali CSFC. W jednej z głównych walk wieczoru o pas międzynarodowego mistrza dywizji średniej zmierzą się Oskar Somerfeld [3-0] oraz Daniel Śliwowski [4-2, na sherdogu 2-2]. Na pierwszym plakacie organizatorzy awizowali także występy Dawida Zania, Marcina Prostko oraz Doriana Barana. Kilka dni temu okazało się, że do piątki Polaków dołączy szósty - Simon Stadnicki. W walce wieczoru Jack Grant [4-0] skrzyżuje rękawice z doświadczonym Jasonem Ballem [20-13] w walce zakontraktowanej na pięć rund po pięć minut. Zachęcamy wszystkich mieszkających w okolicach Doncaster, Sheffield, Hull do licznego stawienia się na gali CSFC. Poza ekscytującymi walkami będzie także możliwość pooglądania pięknych ring girls