Home / Archiwum / Na celowniku 1: Goran Reljic
Postanowiliśmy ruszyć z nowym cyklem zatytułowanym "Na celowniku" założeniem serii artykułów będzie przedstawianie zagranicznych zawodników, którzy będą rywalami Polaków na galach KSW, MMA Attack i mniejszych eventach. Bohaterem pierwszej edycji będzie pochodzący z Zadaru Goran Reljic [11-3] - rywal Jana Błachowicza na gali KSW 22! "Duch" wychowany w malowniczym regionie jakim jest Dalmacja zapałał miłością do mieszanych sztuk walki, a w zawodowym MMA zadebiutował w wieku 19 lat na gali UFD - Ultimate Fight Dubrav. Reljic stopniowo budował swoją karierę, aż w końcu na początku 2008 roku po siedmiu zwycięskich walkach otrzymał propozycję debiutu w najlepszej organizacji świata, czyli UFC. Debiutancki pojedynek był najlepszym, a zarazem jedynym zwycięskim jaki Chorwat zanotował w organizacji należącej do Zuffa LLC. W drugiej rundzie po uderzeniach znokautował Wilsona Gouveię i wydawało się, że jest na dobrej drodze by ustabilizować swoją pozycję w UFC. Niestety trzy kolejne walki nie przebiegły po myśli Gorana i przegrał każdą z nich po decyzjach sędziowskich. Jego rywalami byli kolejno C.B. Dollaway, Kendall Grove oraz Krzysztof Soszyński. Losy "Ducha" często splatały się z Polakami na początku kariery walczył on bowiem z posiadającym obywatelstwo niemieckie Tomkiem Smykowskim, a także zawodnikiem MMA Rawicz Waldemarem Golińskim. Obecnie Chorwat może pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu i treningami w jednym z najlepszych gymów Xtreme Couture. Od momentu zwolnienia z UFC zanotował zatem dwa zwycięstwa przez szybkie TKO w walkach z Goranem Scepanowiciem oraz dobrze znanym nad Wisłą Rogentem Lloretem, a także wygraną nad Gadjim Magomedovem przez decyzję sędziowską po dogrywce. Jest to doskonały rywal dla Jana Błachowicza będący w stałym reżimie treningowym, a także młodszy od popularnego Johna. Zakontraktowanie Reljica to dobry ruch ze strony KSW, oby pozostałe zestawienia na marcowej gali wyglądały równie dobrze.

Na celowniku 1: Goran Reljic

reljic

Postanowiliśmy ruszyć z nowym cyklem zatytułowanym „Na celowniku” założeniem serii artykułów będzie przedstawianie zagranicznych zawodników, którzy będą rywalami Polaków na galach KSW, MMA Attack i mniejszych eventach.

Bohaterem pierwszej edycji będzie pochodzący z Zadaru Goran Reljic [11-3] – rywal Jana Błachowicza na gali KSW 22! „Duch” wychowany w malowniczym regionie jakim jest Dalmacja zapałał miłością do mieszanych sztuk walki, a w zawodowym MMA zadebiutował w wieku 19 lat na gali UFD – Ultimate Fight Dubrav. Reljic stopniowo budował swoją karierę, aż w końcu na początku 2008 roku po siedmiu zwycięskich walkach otrzymał propozycję debiutu w najlepszej organizacji świata, czyli UFC. Debiutancki pojedynek był najlepszym, a zarazem jedynym zwycięskim jaki Chorwat zanotował w organizacji należącej do Zuffa LLC. W drugiej rundzie po uderzeniach znokautował Wilsona Gouveię i wydawało się, że jest na dobrej drodze by ustabilizować swoją pozycję w UFC. Niestety trzy kolejne walki nie przebiegły po myśli Gorana i przegrał każdą z nich po decyzjach sędziowskich. Jego rywalami byli kolejno C.B. Dollaway, Kendall Grove oraz Krzysztof Soszyński. Losy „Ducha” często splatały się z Polakami na początku kariery walczył on bowiem z posiadającym obywatelstwo niemieckie Tomkiem Smykowskim, a także zawodnikiem MMA Rawicz Waldemarem Golińskim.

Obecnie Chorwat może pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu i treningami w jednym z najlepszych gymów Xtreme Couture. Od momentu zwolnienia z UFC zanotował zatem dwa zwycięstwa przez szybkie TKO w walkach z Goranem Scepanowiciem oraz dobrze znanym nad Wisłą Rogentem Lloretem, a także wygraną nad Gadjim Magomedovem przez decyzję sędziowską po dogrywce. Jest to doskonały rywal dla Jana Błachowicza będący w stałym reżimie treningowym, a także młodszy od popularnego Johna. Zakontraktowanie Reljica to dobry ruch ze strony KSW, oby pozostałe zestawienia na marcowej gali wyglądały równie dobrze.

Zobacz także

Marcin Najman wyzwał na pojedynek Łukasza Jurkowskiego – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 24 Extra zgodnie z zapowiedzią w klatce organizacji Mirosława Oknińskiego pojawił się Marcin Najman. Zawodnik próbujący swych sił w różnych dyscyplinach postanowił wyzwać na pojedynek Łukasza Jurkowskiego! Nie wiemy czy "Juras" przyjmie wyzwanie jednak organizatorzy powinni uważać i raczej unikać przekazywania mikrofonu Najmanowi, który do ulubieńców publiczności nie należy, a zarazem wygłaszane przez niego tezy choć są szczere to do najmądrzejszych nie należą. Poniżej materiał video z całego "zajścia".