Home / KSW / Michał Materla czeka na kolejny sezon „Gry o Tron”
Michał Materla KSW

Michał Materla czeka na kolejny sezon „Gry o Tron”

Michał Materla podczas targów Go Active Show sporo czasu spędził na stanowisku firmy Leone. Były mistrz KSW udzielił wywiadu portalowi mmarocks i powiedział kilka ciekawych rzeczy:

„Gra o Tron – chyba w grudniu będzie ostatni sezon, ósmy. Bardzo lubię ten serial, więc niecierpliwie czekam na ostatnią serię.”

„Trzeba się nauczyć przejść do porządku dziennego i wyciągnąć wnioski ze swoich błędów. Uważam, że przed walką z Askhamem za mało trenowałem z zawodnikami typowo wywodzącymi się z kickboxingu. Rozmawiałem z Arkiem Wrzoskiem, jesteśmy w jednej drużynie głupio byłoby z tego nie skorzystać.”

„Bardzo lubię Martina Zawadę cenię go jako człowieka i sportowca, mieliśmy się spotkać już kiedyś na gali KSW 7, ale poprzegrywaliśmy i nie doszło do tej walki. Ma ciężkie ręce, trzeba na to uważać, będzie z pewnością szykował coś aby mnie zaskoczyć, ale ja też coś specjalnego na niego przygotuję.”

„Myślę, że co do walki z Janikowskim to jest pytanie kiedy, a nie czy. Damian zaprezentował się bardzo dobrze i szuka nowych wyzwań i możliwości, aby się jeszcze bardziej wybić. Jestem gdzieś na tej kolejce, na tej górze i w końcu dojdzie do tej walki. Ja robię swoje, podejmuję rękawicę jeśli KSW i Damian uznają, że to już jest ten czas to znak, że jestem do ich dyspozycji.”

 

 

 

Zobacz także

Jon Jones

Test po UFC 232 potwierdził obecność niedozwolonych substancji w organizmie Jona Jonesa

Na początku uspokajamy, potwierdziły się spekulacje naukowców na temat tego, że śladowe ilości niedozwolonej substancji …