Home / NEWSY / McGregor wrócił do regularnych treningów!
Conor McGregor

McGregor wrócił do regularnych treningów!

Jak możemy przeczytać na stronie Polsatu Sport Conor McGregor powrócił do regularnych treningów, teraz skupia się tylko na MMA i obronie pasa federacji UFC!

,,Cieszę się, że znowu widzę go regularnie na treningach. W jego życiu wiele się wydarzyło, wiele poza walkami. Wygląda na to, że zostawił to za sobą i teraz trenuje prawie codziennie. Sądzę, że 2018 będzie dla nas kolejnym wielkim rokiem. Zobaczymy, co wydarzy się w 2018 roku. Jestem podekscytowany. Jeśli chodzi o mnie, to szedłbym w kierunku MMA. Boks był miłą odskocznią od tego, co robimy na co dzień, ale MMA to pasja. Gdyby to ode mnie zależały, on występowałby w tym roku w oktagonie – powiedział trener Irlandczyka.

Kilka dni temu szef federacji UFC – Dany White w rozmowie z serwisem sports.yahoo.com wypowiedział się na temat sytuacji McGregora: Conor musi szybko podjąć kilka ważnych decyzji. Myślę, że on nie chce walczyć aż do sierpnia. Jeśli będzie czekał do sierpnia albo września, wówczas miną blisko dwa lata od czasu jego walki o pas. Tak nie może się stać. (…) To jego wybór i jego decyzja. Pas musi „pójść w ruch”.  Co w wypadku gdy Irlandczyk nie będzie kwapił się na powrót do oktagonu? ,, Możemy zestawić Khabiba i Tony’ego. Wygrany walczyłby z Conorem o pas. Jeśli Conor nie chce walczyć i będzie czekał do jesieni, wtedy Khabib i Tony zmierzyliby się o pas, nie o tymczasowy tytuł”

Wiemy, że Conor już trenuje i szykuje się do powrotu, więc pozostało nam tylko czekać na oficjalne informacjie fedracji UFC.

Zobacz także

Wrzosek-Torres

Marcin Wrzosek chce walczyć z Danielem Torresem!

Marcin Wrzosek za pośrednictwem twittera wyzwał na pojedynek Daniela Torresa. „Polski Zombie” chciałby wystąpić na …