Home / KSW / Mateusz Gamrot nie podpisał nowej umowy z KSW i zwakował oba pasy mistrzowskie
mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot nie podpisał nowej umowy z KSW i zwakował oba pasy mistrzowskie

Mateusz Gamrot w rozmowie z Borysem Mańkowskim zdradził, że wielokrotnie spotykał się z właścicielami organizacji KSW jednak nie udało się wypracować umowy, która satysfakcjonowałaby obie strony. Tym samym popularny „Gamer” jest wolnym zawodnikiem jednak wcale nie spieszy mu się do powrotu do klatki, a wręcz przeciwnie przyznał, że jest zmęczony MMA i chciałby odrobinę odpocząć od startów i skupić się na rodzinie.

„Generalnie jestem zmęczony rywalizacją, ciągłym byciem na szczycie. Ludzie się pytają: kiedy przegrasz?, kiedy wygrasz?, jesteś mistrzem dwóch kategorii bić się z tym bić z tamtym, tego się boisz do tego nie wyjdziesz.”

„Spędzam mało czasu z Agatką i Anastazją i prawda jest taka, że zwakowałem dwa pasy KSW, mój kontrakt się skończył. Miałem wiele spotkań z właścicielami, nie mogliśmy się dogadać na pewnym etapie. Mój manager otwiera szkółkę dla młodzieży, chciałbym się zająć pomocą im i promocją tego. Może na studia, mam dwa lata skończonego ratownictwa medycznego, mojej mamie na tym zależy. Rozmawiałem z właścicielami KSW przychylili się do tego i w tym momencie chciałbym im podziękować za te sześć lat wspólnej kariery bo bardzo wiele im zawdzięczam. Jestem niepokonanym zawodnikiem, najlepszym w Europie, miałem dwa pasy, ale wydaje mi się, że w tym momencie czas powiedzieć sobie dość.”

Zobacz także

Soldić vs Kaszubowski

10 najlepszych momentów gali KSW 49

KSW 49 to kolejna gala lidera europejskiej sceny MMA, na której kibicie mogli oglądać wiele …

Dodaj komentarz