Home / KSW / Materla: ,,To jest ogromna pomoc dla wszystkich zawodników, mieć możliwość sparować z takim zawodnikiem jakim jest Artur.”

Materla: ,,To jest ogromna pomoc dla wszystkich zawodników, mieć możliwość sparować z takim zawodnikiem jakim jest Artur.”

Michał Materla do swojej walki na KSW  42 przygotowuje się w warszawskim klubie WCA, w którym ma okazję trenować z czołówką zawodników MMA, w gronie trenujących pojawia się również Artur Szpilka, który bierze udział w sparingach. W rozmowie z portalem InTheCagePL Michał Materla opowiedział co nieco o sparingach z popularnym ‚Szpilą’:

,, Artur traktuje to czysto zabawowo, przychodzi tylko w środy na sparingi. To jest ogromna pomoc dla wszystkich zawodników, mieć możliwość sparować z takim zawodnikiem jakim jest Artur, który walczył o mistrza świata no to naprawdę to jest ogromna lekcja dla nas wszystkich.”

Zawodnik federacji KSW zdradził również jaka jest historia zdjęcia, które obiegło cały internet:

Znalezione obrazy dla zapytania Materla Szpilka

,,To nie było tak, że to była pełna walka. Ja po prostu starałem się Arturowi pokazać możliwości z danej pozycji. Tak jak Artur się bawi ze mną w stójce i pokazuje moje błędy to ja też chciałem mu przekazać trochę wiedzy parterowej.”

Zobacz także

Łopaczyk

FEN 23: Niepokonany Łopaczyk wystąpi w Lubinie

Tymoteusz Łopaczyk (4-0, 3 SUB) jest kolejnym bohaterem gali Fight Exclusive Night 23, która 12 …