Home / KSW / Martin Lewandowski: ,,Tomek bardzo solidnie przykłada się do swojego debiutu i jest bardzo mocno zmotywowany do tej walki” – Video

Martin Lewandowski: ,,Tomek bardzo solidnie przykłada się do swojego debiutu i jest bardzo mocno zmotywowany do tej walki” – Video

Na gali KSW 41 Damian Janikowski zmierzy się z najbardziej doświadczonym zawodnikiem KSW Antonim Chmielewskim, jak widzi to starcie Martin Lewandowski: ,,Ja mam wrażenie, że to będzie pierwszy prawdziwy sprawdzian Damiana. Kompletnie innej klasy zawodnik. Damian będzie miał bardzo twardy orzech do zgryzienia, ale pamiętajmy, że brązowy medal olimpijski, który Damian ma we krwi na pewno nie pójdzie na marne.”

Szef federacji KSW odniósł się również do najbardziej medialnej walki tego wieczoru: ,,Poza tym że rozwijamy pojedynki czysto sportowe to sięgamy również po znane osoby nie tylko sportu ale również szeroko pojętej ”rozrywki”. Popek ma znacznie większe doświadczenie w MMA, Tomek ma bardzo silne przygotowanie z judo. Po social mediach mogę twierdzić że Tomek bardzo solidnie przykłada się do swojego debiutu i jest bardzo mocno zmotywowany do tej walki więc nie będzie lipy”

Jak możemy zauważyć mieszane sztuki walki już dawno przegoniły inne dyscypliny związane ze sportami walki: ,,Dla mnie sporty walki w przyszłości to tylko MMA, pokazaliśmy już to pod wieloma względami moim zdaniem sporty walki to zdecydowanie MMA” – podkreślił Lewandowski.

Cały wywiad z szefem federacji KSW możecie zobaczyć w poniższym linku:

http://www.polsatsport.pl/film/lewandowski-o-ksw-41-szykujemy-kibicom-wspanialy-prezent-na-swieta_6582788/

Zobacz także

Vitor Belfort

Vitor Belfort: „W 2019 wracam do gry”

Vitor Belfort, jeden z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych zawodników MMA na świecie zapowiedział swój powrót …