Mark Hunt złożył pozew przeciwko UFC, Brockowi Lesnarowi i Danie White'owi - myMMA.pl
Home / NEWSY / Mark Hunt złożył pozew przeciwko UFC, Brockowi Lesnarowi i Danie White’owi

Mark Hunt złożył pozew przeciwko UFC, Brockowi Lesnarowi i Danie White’owi

Mark Hunt od dłuższego czasu zapowiadał, że złoży papiery obciążające UFC. „Super Samoan” dokonał tego dziś w nocy czasu polskiego i wkrótce możemy być świadkami potężnej sądowej batalii.

Hunt postawił wiele zarzutów rozpoczynając od konspiracji przez popełnianie przestępstw finansowych po zezwalanie na występy zawodników ze świadomością iż są na dopingu. W sprawę wplątany został również Vitor Belfort, którego „sytuację” Hunt wspomina w jednym z podpunktów – chodzi o walkę z Jonesem, do której Brazylijczyk wyszedł mimo tego iż w jego organizmie znacznie przekroczone zostały dopuszczalne normy testosteronu. Oczywiście oberwało się również Lesnarowi oraz prezydentowi Danie White’owi. Hunt podkreślił także, że wie iż UFC przekazało Lesnarowi informację o tym, że nie będzie testowany przez komisje antydopingowe do momentu podpisania kontraktu. Zawodnik posiada korespondencję mailową dokumentującą oba wspomniane przypadki. Sprawa ma status RICO – ustawa ta została wprowadzona wiele lat temu po to aby tępić mafię oraz zorganizowane grupy przestępcze w USA. O rozwoju wydarzeń będziemy informować na bieżąco.

profesionalne strony internetowe dla firm

O Bartosz Sobczak

Bartosz Sobczak
«MMA journalist/editor/scout «Big fan of fantasy: books & tv series «Cycling and football supporter «Known more as werewolf ;)

Zobacz także

Mateusz Gamrot KSW

Mateusz Gamrot vs. Norman Parke oficjalnie na KSW 39: Colosseum

Największa gala w historii europejskiego MMA, KSW 39: Colosseum, 27 maja na PGE Narodowym będzie …