Home / KSW / Mariusz Pudzianowski: ,,Jeżeli dźwigni by mi żadnej nie założył to musiałby się sporo napocić”

Mariusz Pudzianowski: ,,Jeżeli dźwigni by mi żadnej nie założył to musiałby się sporo napocić”

Mariusz Pudzianowski w rozmowie z portalem IntheCagePL m.in. wypowiedział się na temat swoich treningów oraz jak widzi swoje szansę w potencjalnym pojedynku z Mamedem Khalidovem.

Czy popularny ”Pudzian” myśli już o wymarzonym pasie wagi ciężkiej federacji KSW? Gdzie będzie szlifował swoją formę do pojedynku z Karolem Bedorfem?

,,Fajnie by było zdobyć ten pas, ale jeszcze trzeba będzie na niego troszeczkę poczekać i ciężko popracować. Jeszcze nie jestem gotowy tak bardzo na ten pas, ale coraz bliżej ta droga zmierza na ten szczyt, może w tym roku? a może w następnym. Zobaczymy jak wszystko dobrze się ułoży to może zawalczymy. ”

,,Cały czas trenuje systematycznie w WCA, cierpliwie codziennie lub dwa razy dziennie trenuje i jak ja to mówię cierpliwy i kamień ugotuje”

Co sądzi na temat potencjalnego pojedynku z Mamedem Khalidovem?

,,Mamed jest technicznie ode mnie o wiele lepszy dlatego, że dłużej trenuje i żeby dojść do takiej techniki to musiałbym poświęcić jeszcze z dziesięć lat. Jeżeli dźwigni by mi żadnej nie założył to musiałby się sporo napocić ale to jest MMA więc różnie mogłoby się to potoczyć”

Zobacz także

Błachowicz Wojownik

Minister Mariusz Błaszczak i Jan Błachowicz spotkali się z weteranami w Łasku

– Dziś w Łasku spotykamy się z prawdziwymi twardzielami. Ludźmi, którzy pokonują codzienne przeciwności i …