Home / KSW / Marcin Wrzosek: „Musiałem „zapić” smutki, to był dla mnie bardzo trudny okres.” – Video
KSW Colosseum trailer

Marcin Wrzosek: „Musiałem „zapić” smutki, to był dla mnie bardzo trudny okres.” – Video

Marcin Wrzosek tuż przed KSW 44 uległ poważnej kontuzji, która wyeliminowała go z walki z Kleberem Koike Erbstem. Byłego mistrza KSW zastąpił Marian Ziółkowski, który nie poradził sobie z Koike. W rozmowie z Polsatem Sport, Wrzosek zdradził kiedy powróci do klatki.

„Byłem po kilku głębszych, gdy mówiłem o zakończeniu kariery… Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie! Mam zamiar kontynuować karierę jeszcze przez długi czas. Musiałem „zapić” smutki, to był dla mnie bardzo trudny okres. Mój sztab szkoleniowy zdecydował, że wycofujemy się z tej walki. Widzieli na treningach, że nie mogę robić połowy ruchów, a oni zdecydowali za mnie. Musiałem ich posłuchać. Jestem po wstępnych rozmowach z włodarzami i mam nadzieję, że zobaczycie mnie już w październiku na gali w Londynie. Kleberowi dziękuję za słowa zachęcające mnie do doprowadzenia naszego pojedynku do skutku. Mam nadzieję, że wkrótce załatwimy nasz spór raz na zawsze!”

Całą rozmowę możecie zobaczyć TUTAJ

Zobacz także

Babilon MMA 7 Polsat

Babilon MMA 7: gala na żywo w otwartym Polsacie!

Dużą niespodziankę przygotowali kibicom organizatorzy piątkowej gali Babilon MMA 7. Główne walki wieczoru będzie można …