Home / Archiwum / Marcin Mencel powalczy w Wilnie

Marcin Mencel powalczy w Wilnie

Marcin Mencel

Marcin Mencel (5-4-1) powalczy z Litwinem, Mindaugasem Verzbickasem (5-2-1) podczas gali Bushido Hero’s Lithuania 2013 w Wilnie.

Rywal Polaka swoją ostatnią walkę stoczył podczas gali Legend Fighting Show w Rosji. Na ciekawie obsadzonej imprezie uległ zawodnikowi ze Wschodu, Alexeiowi Nazarovowi (14-6).

Poznański zawodnik mieszanych sztuk walki ostatnio nie ma ze sobą dobrej passy. W swoim ostatnim boju przegrał z Tomaszem Romanowskim (4-3), a wcześniej – w niefortunnych okolicznościach – zremisował z Mateuszem Zawadzkim (9-2-1).

Impreza, na której zobaczymy zawodnika Czerwonego Smoka Poznań, odbędzie się już szesnastego listopada.

Zobacz także

Gratka dla fanów MMA w Wielkiej Brytanii, grono Polaków walczy na CSFC w Doncaster!

Niesamowitą gratkę dla Polaków mieszkających w Anglii przygotowali organizatorzy gali CSFC. W jednej z głównych walk wieczoru o pas międzynarodowego mistrza dywizji średniej zmierzą się Oskar Somerfeld [3-0] oraz Daniel Śliwowski [4-2, na sherdogu 2-2]. Na pierwszym plakacie organizatorzy awizowali także występy Dawida Zania, Marcina Prostko oraz Doriana Barana. Kilka dni temu okazało się, że do piątki Polaków dołączy szósty - Simon Stadnicki. W walce wieczoru Jack Grant [4-0] skrzyżuje rękawice z doświadczonym Jasonem Ballem [20-13] w walce zakontraktowanej na pięć rund po pięć minut. Zachęcamy wszystkich mieszkających w okolicach Doncaster, Sheffield, Hull do licznego stawienia się na gali CSFC. Poza ekscytującymi walkami będzie także możliwość pooglądania pięknych ring girls