Home / Archiwum / Marcin Mencel powalczy w Wilnie

Marcin Mencel powalczy w Wilnie

Marcin Mencel

Marcin Mencel (5-4-1) powalczy z Litwinem, Mindaugasem Verzbickasem (5-2-1) podczas gali Bushido Hero’s Lithuania 2013 w Wilnie.

Rywal Polaka swoją ostatnią walkę stoczył podczas gali Legend Fighting Show w Rosji. Na ciekawie obsadzonej imprezie uległ zawodnikowi ze Wschodu, Alexeiowi Nazarovowi (14-6).

Poznański zawodnik mieszanych sztuk walki ostatnio nie ma ze sobą dobrej passy. W swoim ostatnim boju przegrał z Tomaszem Romanowskim (4-3), a wcześniej – w niefortunnych okolicznościach – zremisował z Mateuszem Zawadzkim (9-2-1).

Impreza, na której zobaczymy zawodnika Czerwonego Smoka Poznań, odbędzie się już szesnastego listopada.

Zobacz także

Marcin Najman wyzwał na pojedynek Łukasza Jurkowskiego – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 24 Extra zgodnie z zapowiedzią w klatce organizacji Mirosława Oknińskiego pojawił się Marcin Najman. Zawodnik próbujący swych sił w różnych dyscyplinach postanowił wyzwać na pojedynek Łukasza Jurkowskiego! Nie wiemy czy "Juras" przyjmie wyzwanie jednak organizatorzy powinni uważać i raczej unikać przekazywania mikrofonu Najmanowi, który do ulubieńców publiczności nie należy, a zarazem wygłaszane przez niego tezy choć są szczere to do najmądrzejszych nie należą. Poniżej materiał video z całego "zajścia".