marcin held

Na oficjalnym Facebooku organizacji Night of Champions pojawiła się informacja o dwóch kolejnych osobach, jakie zobaczymy podczas zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia. O Piotrze „Bonusie BGC” Witczaku mówiło się wiele i jego występ był pewny od kilku tygodni, jednak prawdziwie elektryzującą informację federacji zamieściła kilka minut temu. Podczas listopadowej gali w klatce zobaczymy również Marcina Helda (15-3)!

Po ponad trzech latach czołowy polski lekki wróci do Polski aby aktywnie wziąć udział w gali mieszanych sztuk walki. Przed NoC 6 Held czeka jednak walka z Ryanem Healym, która odbędzie się 27 września.

Bonus BGC” to natomiast zawadiaka jakich mało i świetlana przyszłość polskiej dywizji ciężkiej. Wyznający filozofię żywieniową Roya Nelsona wychowanek Academy coś tam Gym w niedługim czasie zrobił niemałą karierę w internecie i wyrobił sobie nazwisko, a co za tym idzie zyskał mocną grupę psychofanów. Koronnymi technikami BeGieCe są dźwignia balacha, luj ogłuszacz oraz kołowrotek. Kocha też brazylijskie jiu jitsu, a jego ulubionym poddaniem jest kimura nogami. Warto zwrócić uwagę na unikatowy styl walki Witczaka, który łączy w sobie harmonijny styl walki łabędzia z technikami stosowanymi niegdyś przez ninja.

Night of Champions 6 odbędzie się 16 listopada w Poznaniu.