Home / KSW / Mamed Khalidov: „Nie wierzę w winę Michała! CBŚ szuka wyników”

Mamed Khalidov: „Nie wierzę w winę Michała! CBŚ szuka wyników”

Mamed Khalidov udzielił portalowi Interia.pl wywiadu na temat zatrzymania Michała Materli. Oto co zawodnik Arrachion Berkut Olsztyn miał do powiedzenia:

Jak odbiera pan sensacyjne wydarzenia, które dzieją się wokół pana bardzo dobrego kolegi Michała Materli, zatrzymanego pod zarzutem udziału w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym?

– Ja uważam, że to jest bicie piany przez CBŚ, bo musieli kogoś znanego „dokleić” do tej sprawy. Wszystkim, co ten chłopak robi, jest tylko trenowanie. Przecież widzimy to na własne oczy. Michał większość czasu spędza w Stanach Zjednoczonych, gdzie ciężko trenuje, a będąc w Polsce jego życie też kręci się wokół sali treningowej. Kiedy on miałby czas to robić? A co, może w wolnej chwili został mistrzem federacji KSW? O czym tu w ogóle rozmawiać?

W takim razie, jak wiąże pan Materlę ze sprawą?

– Może zna kogoś, bo czasami przebywa się w różnym towarzystwie. Ale dla CBŚ to oczywiście fajna reklama. Teraz „przykleili” Michała Materlę i jest głośno, bo zatrzymali znanego sportowca. Ja osobiście, w ogóle nie ufam tej instytucji. Samo to, gdy usłyszałem, w jaki sposób funkcjonariusze weszli do niego do domu.

Według informacji, sposób zatrzymania był bezpardonowy.

– W domu dwójka dzieci, żona, a oni wparowali z granatami hukowymi. W jakich czasach my żyjemy? Przecież mogli, jak ludzie, zapukać do drzwi i powiedzieć: „zbieraj się pan i proszę pójść z nami”. Takiej armii ludzi Michał miałby stawiać opór? Nie żartujmy. Przecież to nieporozumienie.

Więcej tutaj:

http://sport.interia.pl/mma/news-mamed-chalidow-nie-wierze-w-wine-michala-materli-cbs-szuka-w,nId,2322557

Zobacz także

Materla Askham

KSW 49: Askham znokautował Materlę i zdobył pas – video

W co-main evencie gali KSW 49 w finale turnieju kategorii średniej zmierzyli się Michał Materla …