Home / KSW / Maciej Kawulski odniósł się do komentarzy Iwony Guzowskiej
Kawulski

Maciej Kawulski odniósł się do komentarzy Iwony Guzowskiej

Maciej Kawulski, współwłaściciel organizacji KSW odniósł się do niedawnych komentarzy Iwony Guzowskiej, która bardzo negatywnie wypowiedziała się na temat MMA.

Pani Iwona Guzowska jakiś czas temu wynegocjowała z nami kontrakt na walkę, ale jak poznała przeciwniczkę to się nie pojawiła, żeby podpisać (telefon też jej się wtedy popsuł). Widzę jednak, że odwaga wróciła.

Pozdrowienia od naszej obecnej Mistrzyni Ariane Lipski. Niestety nie znalazła się Ona na wąskiej liście zawodników KSW, których pani Iwona szanuje (podobnie zresztą jak dziesiątki innych młodych i utalentowanych)

Pani Iwono tak się dziś zdobywa #szacunek ! Na ringu nie na wywiadach.

Ariane

Pani Iwona Guzowska jakiś czas temu wynegocjowała z nami kontrakt na walkę, ale jak poznała przeciwniczkę to się nie pojawiła, żeby podpisać (telefon też jej się wtedy popsuł). Widzę jednak, że odwaga wróciła.Pozdrowienia od naszej obecnej Mistrzyni Ariane Lipski. Niestety nie znalazła się Ona na wąskiej liście zawodników KSW, których pani Iwona szanuje (podobnie zresztą jak dziesiątki innych młodych i utalentowanych) Pani Iwono tak się dziś zdobywa #szacunek ! Na ringu nie na wywiadach.

Posted by Maciej Kawulski on Donnerstag, 25. Januar 2018

Zobacz także

Materla Askham

KSW 49: Askham znokautował Materlę i zdobył pas – video

W co-main evencie gali KSW 49 w finale turnieju kategorii średniej zmierzyli się Michał Materla …