Home / Archiwum / Maciej Browarski powalczy w Rosji z Edilovem

Maciej Browarski powalczy w Rosji z Edilovem

gutowskibrowarski

Zanim na grudniowej gali PLMMA 26 Extra dojdzie do walki rewanżowej o pas w wadze półciężkiej między Maciejem Browarskim (9-5) i Michałem Gutowskim (7-5, 1 NC), to czeka nas kolejny korespondencyjny pojedynek obu panów. Zawodnik z Chorzowa wystąpi podczas gali Fight Nights – Battle in Minsk, gdzie jego rywalem będzie Abdul-Kerim Edilov (9-4).

Edilov ma za sobą passę trzech zwycięstw. Triumfował nad Jirim Prochazką, Radjabovem Sohibem i Michałem Gutowskim. Polskim fanom w szczególności kojarzony jest z walki z tym ostatnim, ponieważ „Gutek” miło nie będzie wspominał tej walki.

Browarski również ostatnio walczył na Wschodzie, ale nie będzie tego miło wspominał. Podczas gali Wyzwolenie uległ Viktorowi Nemkovowi.

W walce wieczoru białoruskiej gali rosyjskiej organizacji, wystąpi były mistrz UFC, Andrei Arlovski (20-10). Rywalem Białorusina będzie Andreas Kraniotakes (17-8-1). Podczas imprezy wystąpi również anonsowany na galę MMA Attack 4, Magomed Magomedov (4-0).

Zobacz także

Marcin Najman wyzwał na pojedynek Łukasza Jurkowskiego – video

Podczas wczorajszej gali PLMMA 24 Extra zgodnie z zapowiedzią w klatce organizacji Mirosława Oknińskiego pojawił się Marcin Najman. Zawodnik próbujący swych sił w różnych dyscyplinach postanowił wyzwać na pojedynek Łukasza Jurkowskiego! Nie wiemy czy "Juras" przyjmie wyzwanie jednak organizatorzy powinni uważać i raczej unikać przekazywania mikrofonu Najmanowi, który do ulubieńców publiczności nie należy, a zarazem wygłaszane przez niego tezy choć są szczere to do najmądrzejszych nie należą. Poniżej materiał video z całego "zajścia".