Home / WYDARZENIA / LFN 9: Tic Tac Toe – 12 maja we Wrocławiu
LFN 9

LFN 9: Tic Tac Toe – 12 maja we Wrocławiu

Gala LFN “TIC TAC TOE” – 12 maja 2018 Wrocław – Centrum Konferencyjne Terminal Hotel, ul. Rakietowa 33.

Podczas 9. Gali Ladies Fight Night na ringu staną cztery wrocławianki Małgorzata Dymus, Barbara Nalepka, Izabela Szelest i Patrycja Krawczyk. To właśnie one 12 maja będą gwiazdami tego wieczoru.

Galę rozpoczną walki debiutantek. Jako pierwsze wystąpią Ewelina Woźniak (Czerwony Smok Poznań) vs Kinga Jędrasik (Octopus Łódź). W drugim pojedynku staną Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk) najlepsza młodzieżowa zawodniczka K1 w Polsce oraz Izabela Szelest (Fight Gym Wrocław) najlepsza młodzieżowa zawodniczka w formule Full Contact Kickboxing. Na kogo stawiacie?

Małgorzata Dymus jedna z najlepszych zawodniczek świata w kategorii 56kg skrzyżuje rękawice z Karoliną Klusovą (Czechy) w formule K1.

Co Main Event

Weronika Zygmunt wystąpi w formule MMA 52kg. Jej przeciwniczką będzie znakomita wojowniczka z Francji – Claire Lopez. Zygmunt świetnie zaprezentowała się na poprzedniej gali, spektakularnie pokonując Rosjankę Karolinę Iverenovą.

Main Event: Krawczyk vs Gongora

W walce wieczoru w formule K1 56kg, emocje na najwyższym poziomie zafundują: zawodowa Mistrzyni Polski K1, Medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata Kickboxingu – Patrycja Krawczyk oraz utalentowana zawodniczka z Francji, profesjonalna mistrzyni Francji K1 – Emma Gongora z bilansem prawie 40 walk zawodowych, w tym 33 wygranych. Będzie gorąco!

Ceremonia ważenia

Centrum Konferencyjne Terminal Hotel – 11 maja (piątek) godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów LFN!

Gwiazdy nie tylko na ringu!

Studio komentatorskie poprowadzi duet, który fenomenalnie sprawdził się na urodzinowej gali „Double Trouble” – gwiazda polskiej komentatorki – Andrzej Janisz wraz z Karoliną Owczarz, która w tej roli debiutowała na LFN 8. To  nie koniec atrakcji! Event poprowadzi niezastąpiony Łukasz „Juras” Jurkowski.

EkoBilet

Tym razem dla Państwa wygody rejestracja wejściówek odbędzie się poprzez system dystrybucji biletów online. Umożliwi to Państwu rezerwację z równoczesnym przesłaniem potwierdzenia odbioru wejściówki na maila i/lub telefon. Przesłany kod będzie jednoczesnym biletem wstępu. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.lfn.com.pl.

Wejściówki dostępne już od godz. 10:00, 23 kwietnia (poniedziałek). Śpieszcie się, liczba miejsc ograniczona!

Pragniemy również poinformować, iż po raz pierwszy umożliwiamy Państwu zakup biletów VIP, które gwarantują miejsce w strefie VIP z poczęstunkiem na gali oraz zaproszenie na After Party.

Transmisja gali LFN 9

Gala Ladies Fight Night „TIC TAC TOE” LFN 9 podobnie jak wszystkie poprzednie będzie transmitowana bezpłatnie. Dostęp na naszym fanpage’u na Facebooku oraz na stronie organizacji www.lfn.com.pl

 

Podsumowanie:

11 maja:

18:00 – ceremonia ważenia i konferencja prasowa (wstęp otarty)

12 maja:

18:00 – przywitanie gości (poczęstunek)

18:30 – otwarcie bram

19:00 – oficjalne rozpoczęcie gali

23:00 – planowane zakończenie

Zobacz także

UFC Praga

UFC Praga: Błachowicz vs. Santos – karta walk

UFC Praga: Błachowicz vs. Santos – aktualna karta walk gali UFC, która odbędzie się 23 …