Home / KSW / KSW z nominacją dla najlepszej organizacji na świecie!

KSW z nominacją dla najlepszej organizacji na świecie!

KSW z nominacją dla najlepszej organizacji na świecie! Nominacje do nagród „Fighters Only World MMA Awards” zostały oficjalnie ogłoszone, federacja KSW została wytypowana wśród najlepszych organizacji na świecie.

Wszystkie kategorie „Fighters Only World MMA Awards”

Zawodnik roku im. Charlesa „Maski” Lewisa:
 1. Ryan Bader
2. Rafel dos Anjos
3. Robert Whittaker
4. Demetrious Johnson
5. Max Holloway
 
Zawodniczka roku:
 1. Julia Budd
2. Angela Lee
3. Ilima-Lei Macfarlane
4. Cris Cyborg
5. Rose Namajunas
Odkrycie roku:
 1. Martin Nguyen
2. Volkan Oezdemir
3. Brian Ortega
4. Francis Ngannou
5. Darren Till
Międzynarodowy zawodnik roku:
 1. Volkan Oezdemir
2. Martin Nguyen
3. Darren Till
4. Robert Whittaker
5. Kamaru Usman
Walka roku:
 1. Eddie Alvarez vs Dustin Poirier – UFC 211
2. Robert Whittaker vs Yoel Romero – UFC 213
3. Justin Gaethje vs Michael Johnson – TUF 25 Finale
4, Aung La n Sang vs Vitaly Bidgash – ONE Championship 56
5. Eddie Alvarez vs Justin Gaethje – UFC 218
Nokaut roku:
 1. Matt Brown vs Diego Sanchez – UFC Fight Night 120
2. Edson Barboza vs Beneil Dariush – UFC Fight Night 106
3. Paul Daley vs Brennan Ward – Bellator 170
4. Francis Ngannou vs Alistair Overeem – UFC 218
5. Aaron Pico vs Justin Linn – Bellator 183
Poddanie roku:
 1. Diego Brandao vs Murad Machaev – Fight Nights Global 58
2. Brett Johns vs Joe Soto – TUF 26 Finale
3. Ali Bagov vs Bubba Jenkins – ACB 54
4. Brian Ortega vs Cub Swanson – UFC Fight Night 123
5. Demetrious Johnson vs Ray Borg – UFC 216
Powrót roku:
 1. Justin Gaethje vs Michael Johnson – TUF 25 Finale
2. Uriah Hall vs Krzysztof Jotko – UFC Fight Night 116
3. Nathaniel Wood vs Josh Reed – Cage Warriors 86
4. Darren Elkins vs Mirsad Bektic – UFC 209
5. Derrick Lewis vs Travis Browne – UFC Fight Night 105
 
Zaskoczenie roku:
 1. Martin Nguyen vs. Marat Gafurov – ONE Championship 59
2. Darren Elkins vs. Mirsad Bektic – UFC 209
3. Brent Primus vs. Michael Chandler – Bellator 180
4. Rose Namajunas vs. Joanna Jedrzejczyk – UFC 217
5. Zach Freeman vs. Aaron Pico – Bellator 180
Trener MMA roku im. Shawna Tompkinsa:
 1. Duke Roufus
2. Trevor Wittman
3. Firas Zahabi
4. Matt Hume
5. Duane Ludwig
Trener roku:
 1. Sam Calavitta (siła i kondycja)
2. Nick Curson (siła i kondycja)
3. Phil Darus (siła i kondycja)
4. Tyler Minton (dietetyk)
5. Michelle Ingels (dietetyk)
Klub roku:
 1. Roufusport
2. Gracie Techniques
3. Kings MMA
4. ATT
5. Tristar
Sędzia roku:
 1. Jason Herzog
2. Mike Beltran
3. Herb Dean
4. Marc Goddard
5. John McCarthy
Ring girl roku:
 1. Angelica Anderson
2. Carly Baker
3. Jhenny Andrade
4. Arianny Celeste
5. Mercedes Terrell
Szef roku:
 1. Martin Lewandowski
2. Chatri Sityodtong
3. Ed Soares
4. Dana White
5. Scott Coker
Organizacja roku:
 1. LFA
2. ONE Championship
3. KSW
4. UFC
5. Bellator
 
Osobowość roku:
 1. Daniel Cormier
2. Michale Schiavello
3. Chael Sonnen
4. Jon Anik
5. Joe Rogan
 
Analityk roku:
 1. Paul Felder
2. Jimmy Smith
3. Dominick Cruz
4. Pat Miletich
5. Brian Stann
Najlepszy program o MMA:
 1.MMAjunkie Radio
2. The Ultimate Fighter
3. Sherdog Roundtable
4. The MMA Hour
5. UFC Embedded
Medium roku:
 1. FloCombat
2. Bloody Elbow
3. Sherdog
4. MMAjunkie
5. MMA Fighting
 
Dziennikarz roku:
 1. Karim Zidan
2. Brett Okamoto
3. Chuck Mindenhall
4. John Morgan
5. Ariel Helwani
Firma odzieżowa/sprzętowa roku:
 1. Reebok
2. RVCA
3. Bad Boy
4. Venum
5. Hayabusa
Głosy można oddawać  w poniższym linku:

Zobacz także

Gamrot Kleber

KSW 46: Mateusz Gamrot vs Kleber Koike Erbst – oficjalny trailer

Gamrot Kleber – Mateusz Gamrot ma szansę zostać pierwszym zawodnikiem w historii KSW, który będzie …