Home / KSW / KSW 40: Paul Redmond pokonał Łukasza Chlewickiego
Chlewicki Redmond

KSW 40: Paul Redmond pokonał Łukasza Chlewickiego

W trzeciej walce gali KSW 40 w klatce zmierzyli się weterani polskiego i irlandzkiego MMA – Łukasz Chlewicki oraz Paul Redmond.

Redmond od początku starcia starał się wykorzystać przewagę w zasięgu ramion. Niestety w połowie odsłony otwartą dłonią trafił w oko Polaka, po czym mieliśmy małą przerwę. Zawodnicy nie szczędzili sobie uprzejmości i z werwą wymieniali ciosy. „Redser” atakował mocnymi low kickami. na 90 sekund przed końcem rundy Chlewicki przeniósł walkę do parteru. Zawodnicy szybko wrócili do stójki a Irlandczyk wypuścił piekielny cios kolanem. Zawodnik z Dublina wypuścił kolejne kolano, a rundę skończył celnym ciosem pięścią.

W drugiej rundzie również obaj fighterzy zaczęli od wymian w stójce. W połowie rundy pojedynek zaczął się wyrównywać. Ambitne kombinacje wyprowadzane przez Chlewickiego sięgały celu. Dobrą robotę robiły również kopnięcia Polaka. W końcówce rundy Redmond wyprowadził wiele ciosów kolanem na lewe udo zawodnika i trenera Grapplingu Kraków.

Sasza naruszył obronę rywala obszernymi ciosami na dwie minuty przed końcem walki. Obaj zawodnicy zostawili serce w klatce. Kolejna niejednogłośna decyzja.

 

Zobacz także

Tybura Werdum

UFC Fight Night 121: Werdum vs. Tybura – wyniki i video z ważenia

Komplet wyników oraz materiał video z ceremonii ważenia przed galą UFC w Sydney. Przypominamy, że …